Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
USB
Promocja

Akcesoria do szyn magnetycznych 1-fazowych

Akcesoria do szyn magnetycznych 1-fazowych

Do stworzenia wyjątkowej i oryginalnej aranżacji świetlnej wystarczy zaopatrzyć się w magnetyczne szynoprzewody i oczywiście odpowiednie do nich lampy. Szyna magnetyczna jest przykładem elastycznego rozwiązania we wnętrzu. Do tworzenia indywidualnych kompozycji nie może również zabraknąć akcesoriów do szyn magnetycznych, w tym wypadku 1-fazowych. Czym tak naprawdę są szynoprzewody magnetyczne oświetleniowe? Najbardziej efektowne wrażenie robi kompozycja wmontowana w suficie lub ścianie. Dzięki czemu możemy uzyskać oświetlenie sufitowe oraz ścienne.

Jakie zalety posiada oświetlenie szynowe wraz z akcesoriami?

Przede wszystkim chwalona jest funkcjonalność łatwego przemieszczania lamp na szynie. Dodatkowe przyrządy lub akcesoria mogą usprawnić tę możliwość, dodając do niej możliwość tworzenia bardziej fantazyjnych połączeń między szynami. Montaż lampy do szyny jest wręcz bajecznie prosty, polegający tylko na umieszczeniu oprawy w szynie, która przyciągnie ją do siebie za pomocą magnesu. Oświetlenie szynowe magnetyczne 1-fazowe cechuje się również niskim napięciem takim jak 48 V, które jest ciekawym rozwiązaniem idącym w kierunku zwiększania bezpieczeństwa użytkowania.

Do jakich wnętrz?

Dostępne akcesoria i łączniki magnetyczna pozwalają tworzyć rozbudowane i wymyślne układy nie tylko na suficie, ale również na ścianach. Adaptery magnetyczne zainstalowane w szynie tworzą z nią jedną spójną linię, która idealnie może przełamywać nowoczesny czy też minimalistyczny design. Gwarantuje to duże możliwości aranżacyjne, bowiem w kilka minut można zmienić rozkład i kąt padania światła, przez co wnętrze może zostać odbieranie już kompletnie inaczej. Swoboda jak i możliwość wymieniania lamp na inne modele nigdy wcześniej nie była taka prosta. Z pomocą akcesoriów stworzonych do tychże systemów, będziesz mógł oświetlić salon pod każdą uroczystość, okazję czy też imprezę z znajomymi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl