Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Aplikacje SMART HOME

lampy z aplikacją smart homeCo to jest aplikacja smart home - lampy?

Wiele osób chce, by codzienne czynności były wykonywane w ich domu łatwiej i szybciej. A już najlepiej, by obsługa wewnętrznych systemów mogła odbywać się zdalnie, z dowolnego miejsca poza budynkiem. I właśnie w tym pomagają programy smart app oświetlenie. Wybierając lampy, które mogą się z nimi integrować, zyskujemy nową jakość obsługi światła w każdym pomieszczeniu oraz na zewnątrz budynku. Jakie funkcje może mieć aplikacja smart do oświetlenia? Jakie funkcje są w nią wbudowane? Czy dany program może obsługiwać jeden użytkownik, czy też kilku na raz?

Smart home app - poznaj funkcje

Zacznijmy od rzeczy podstawowej: każda smart life app lampy może być  zarządzana przez kilka osób jednocześnie. Jeden z użytkowników jest zawsze głównym i może nadawać uprawnienia kolejnym osobom. Jeden odbiorca może sterować światłem albo w całym mieszkaniu, albo tylko w wybranym pokoju.

Dzięki smart light app zyskujemy dostęp do tworzenia rozbudowanych scen świetlnych, wraz z precyzyjnymi harmonogramami. Wśród funkcji znajdziemy między innymi ustawianie godzin świecenia i gaszenia światła, modyfikacje barwy i natężenia oświetlenia, dopasowywanie rodzaju światła do aktualnej pogody oraz bardzo wiele innych.

Oczywiście lampy - aplikacja smart life mogą być bardzo różne. Znajdziemy w tym gronie zarówno najmniejsze lampki nocne, jak i spore żyrandole czy plafony ledowe. Bez względu więc na to, jak wygląda nasze mieszkanie, dobierzemy do niego idealne inteligentne oświetlenie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl