Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Azzardo Smart

AZzardo Smart oświetlenie do domuSprytne zarządzanie światłem - lampy AZzardo Smart 

Chcesz kontrolować światło w swoim domu dopasowując je do dnia, pogody czy własnych upodobań? Wcale nie jest to trudne jak mogłoby się wydawać. Wystarczy, że postawisz na oświetlenie AZzardo Smart. Dzięki niemu zrewolucjonizujesz świat źródeł światła w swoim domu. Z łatwością będziesz kontrolował wszystkie zintegrowane urządzenia, ustalisz świetlne harmonogramy dnia czy tygodnia oraz pogrupujesz konkretne produkty. Będziesz też mógł dać możliwość sterowania światłem wszystkim domownikom, na których smartfonach zostanie zainstalowana aplikacja AZzardo Smart. I życie od razu staje się przyjemniejsze!

Jakie lampy i akcesoria AZzardo Smart są w sprzedaży?

Omawiany system domowego oświetlenia inteligentnego bazuje na elementach określanych jako lampki AZzardo Smart. Ale to nie wszystkie części zestawów smartowych. By w pełni wykorzystać możliwości technologii inteligentnych, do kompletu dokupmy pasujące lampy, kontakty, wtyczki, przedłużacze, włączniki, taśmy LED czy nawet żarówki. Dzięki nim plafon AZzardo Smart będzie działał właściwie, będzie uzupełniony o niezbędne akcesoria.

A jaką listę funkcjonalności podaje producent odpowiedzialny za AZzardo Smart lampy? Zestawienie zaczyna się od możliwości zdalnej kontroli i sterowania urządzeniami. Do tego dochodzi opcja tworzenia grup użytkowników i grup urządzeń, a także ustawianie scenariuszy automatycznych. W aplikacji szybko spersonalizujemy też nazwy poszczególnych sprzętów i miejsc.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl