Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Bezpieczeństwo zakupów

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH ZAKUPÓW

 

Chcemy, by Twoje zakupy były nie tylko wygodne, ale i w pełni bezpieczne.

Aby tak się stało, wdrożyliśmy poniższe rozwiązania.

 

GWARANCJA ORYGINALNOŚCI PRODUKTÓW

Kupując na www.lajtit.pl masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt. Współpracujemy bowiem tylko ze sprawdzonymi producentami lamp, którzy dają pełną gwarancję na swoje wyroby. Nie musisz się więc niczego obawiać w tym zakresie.

 

CERTYFIKAT SSL

Certyfikat SSL to protokół sieciowy do bezpiecznych połączeń internetowych. Za pomocą szyfrowania danych zapewnia on poufność transmisji treści przesyłanych przez Internet. Dzięki temu Ty masz pewność że dane osobowe, które nam podajesz, nie trafią w niepowołane ręce.

 

STAŁY NADZÓR IT

Platformy e-commerce są czasem atakowane przez hakerów. Dodatkowo bieżące aktualizacje systemów mogą spowodować, że nie wszystko będzie działało tak, jak powinno. Dlatego też zadbaliśmy o osobę, która pełni nieustanny nadzór IT nad systemem sklepu Lajtit.pl. Gdy tylko wykryje ona jakiekolwiek zagrożenie – od razu reaguje, doprowadzając wszystko do niezbędnego porządku.

 

SPRAWDZONY REGULAMIN, POLITYKA PRYWATNOŚCI I POLITYKA COOKIES

Dbamy o zgodność każdej transakcji z obowiązującymi przepisami prawnymi. Dlatego też takie dokumenty jak regulamin czy polityka prywatności i cookies są u nas przygotowywane przez renomowaną kancelarię prawną. Precyzyjnie trzymamy się przygotowanych przez nią wytycznych co sprawia, że nie musisz się martwić o bezpieczeństwo prawne zakupów.

 

WIARYGODNE SYSTEMY PŁATNOŚCI

Możesz szybko zapłacić za każde zamówienie korzystając z bezpiecznego systemu Przelewy24. Serwis prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dn. 1 kwietnia 2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych pod numerem IP24/2014. Działalność Przelewy24,  jako Krajowej Instytucji Płatniczej, podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Więcej o sposobach płatności przeczytasz w zakładce koszty i czas dostawy.

 

RZETELNE FIRMY TRANSPORTOWE

Każdy chce, by zakupiony przez niego towar dotarł pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z dwoma dużymi, wiarygodnymi firmami transportowymi: DPD i InPost. Co ważne, każda z przesyłek oddawanych w ich ręce zostaje ubezpieczona do kwoty 5 000 zł

Zapoznaj się z cenami wysyłek i terminami doręczeń oraz szczegółami ubezpieczeń.

 

BEZPIECZNE PAKOWANIE

Zanim przesyłka zostanie nadana, dbamy o jej bezpieczne pakowanie. Od wyboru głównego kartonu po naklejenie etykiety – wszystko jest u nas pod stałą kontrolą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl