Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Bezpieczne oświetlenie świąteczne zewnętrzne – zobacz je!
Bezpieczne oświetlenie świąteczne zewnętrzne – zobacz je!

Przedświąteczne porządki, zakupy, gotowanie, kupowanie prezentów, ubieranie choinki... Gdy grudzień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim święta Bożego Narodzenia przybywa nam obowiązków i nie zawsze mamy czas zastanowić się jakie oświetlenie zewnętrzne świąteczne będzie najwłaściwszym wyborem. By zaoszczędzić cenny w bożonarodzeniowym okresie czas zapoznaj się z naszym wpisem, w którym prezentujemy różnorodne lampki świąteczne zewnętrzne na dom i oświetlenie świąteczne na balkon.

Lampki na dom świąteczne

Jakie lampki świąteczne na zewnątrz wybrać, aby były trwałe?

Opady deszczu czy śniegu, minusowe temperatury to warunki atmosferyczne, które zdecydowanie nie sprzyjają wszelkiego rodzaju oświetleniu. Przed zakupem produktów takich jak lampki choinkowe na zewnątrz upewnij się, że inwestujesz w bezpieczne oświetlenie świąteczne na dom, które będzie służyło Ci latami. W jaki sposób sprawdzić czy lampki choinkowe zewnętrzne wytrzymają największe mrozy i wilgoć? Przede wszystkim zwróć uwagę na ich klasę ochronności!

Bożonarodzeniowe lampki zewnętrzne

Lampki bożonarodzeniowe przeznaczone do użytku wewnętrznego będą posiadać klasę ochronności IP20, natomiast oświetlenie świąteczne na dom – IP44 i więcej. Wybierając oświetlenie świąteczne domów o odpowiedniej wartości IP zyskujesz pewność, że będą one szczelne i wytrzymałe.

Światełka zewnętrzne na dom – jaka barwa będzie najlepsza?

Świąteczne światełka na zewnątrz domu i wyglądają przepięknie w niemalże każdej wersji. Światło zimne, ciepłe a może różnokolorowe? Twój wybór powinien zależeć od pożądanego przez Ciebie wizualnego efektu i wrażenia jakie chcesz aby wywierał Twój dom już na pierwszy rzut oka. Wybierając lampki choinkowe ledowe zewnętrze o ciepłej barwie światła stworzysz równie ciepłą i przytulną atmosferę wokół swojego domostwa. Kojarzyć będzie się ono z miejscem przyjemnym, rodzinnym i pełnym świątecznej magii. Lampki choinkowe na zewnątrz o zimnej barwie światła będą przywoływać skojarzenia związane z zimą, śniegiem czy sopelkami. Różnokolorowe lampki na choinkę zewnętrzne przyciągną zdecydowanie najwięcej uwagi i odwoływać będą się głównie do skojarzeń z energią, radością i dobrą zabawą.

Zimne lampki świąteczne zewnętrzne Ciepłe lampki świąteczne zewnętrzne Kolorowe lampki świąteczne zewnętrzne

Lampki świąteczne na balkonie – czy powiesić na nim girlandę?

Zawieszenie świątecznej girlandy na balkonie, to doskonały pomysł. Lampki te często stworzone są w kształtach gwiazd, dzwonków, reniferów, śnieżynek i innych świątecznych motywów. Wybierając je pamiętaj jedynie o tym, że bożonarodzeniowe girlandy są o wiele krótsze niż liczące niekiedy kilka metrów zewnętrzne lampki świąteczne na dom. Miej na uwadze przede wszystkim rozmiar swojego balkonu.

Girlanda świąteczna zewnętrzna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl