Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Ochrona własności intelektualnej w pracy architektów i projektantów - bezpłatne szkolenie
Ochrona własności intelektualnej w pracy architektów i projektantów - bezpłatne szkolenie

Wszystkich architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Ochrona własności intelektualnej w działalności architektów i projektantów". Warsztat odbędzie się 28.09.2019 r., w godzinach 11:00-12:00, podczas Targów Home Design Łódź (hala Atlas Arena, Al. Bandurskiego 7).

Szkolenie poprowadzi adwokat Michał Żmijewski z renomowanej kancelarii prawnej Lubasz i Wspólnicy. W swojej codziennej pracy adwokat Żmijewski zajmuje się m.in. doradztwem prawnym dotyczącym czynów nieuczciwej konkurencji, prawa autorskiego oraz działań marketingowych.

Wejście na spotkanie jest bezpłatne, wymaga tylko wcześniejszego pobrania bezpłatnego biletu na targi Home Design: bit.ly/bezplatne-bilety-home-design.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

CZEGO DOWIECIE SIĘ NA SZKOLENIU?

Prowadzący opowie o najważniejszych sprawach związanych z prawem autorskim, czynami nieuczciwej konkurencji i prawem własności przemysłowej.

Będzie to spora dawka praktycznej wiedzy związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa prawnego działalności zawodowej architekta, projektanta i dekoratora.

Uczestnicy prelekcji dowiedzą się m.in. :

  • jak bezpiecznie promować swoje usługi;
  • czego wymagać od klientów i jakie elementy może zawierać umowa zawierana z klientem;
  • na co może sobie pozwolić konkurencja w zakresie cudzej własności intelektualnej;
  • jak postępować w razie stwierdzenia naruszenia swych praw.

PROWADZĄCY SZKOLENIE

Bezpłatne szkolenie dla architektów - adwokat Michał Żmijewski

Michał Żmijewski - adwokat, członek zespołu specjalizacji e-commerce w kancelarii prawnej Lubasz i Wspólnicy, w której zajmuje się m.in. doradztwem prawnym dotyczącym czynów nieuczciwej konkurencji, prawa autorskiego oraz działań marketingowych.

Posiada bogate doświadczenie w sporach sądowych oraz szeroką praktykę w zakresie problematyki prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl