Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Promocje na Black Friday czy Cyber Monday?
Promocje na Black Friday czy Cyber Monday?

Kiedy jest Black Friday 2020? To święto zakupów przypada w tym roku 27 listopada. Jest to, jak zawsze, ostatni piątek miesiąca poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia. A co z Cyber Monday 2020, czyli dniem największych internetowych wyprzedaży? Ten z kolei będziemy obchodzić w poniedziałek 30 listopada. Warto pamiętać te daty i już teraz zacząć się do nich przygotowywać, planując dokładnie swoje potrzeby konsumenckie.

Ale już teraz zdradzimy, że w Lajtit.pl będziemy świętować dłużej. A wszystko dlatego, że zaplanowaliśmy akcję pod tytułem WYPRZEDAŻE BLACK WEEK - najlepsze promocje na lampy. Będzie ona działać pod koniec listopada przez długie siedem dni. Wtedy to super ceny będą miały wszystkie modele, zarówno małe lampki biurkowe, jak i ogromne żyrandole.

 

Black Friday Polska

 

Dlaczego obchodzimy Black Friday Polska?

Jak pewnie większość z Was wie, wydarzenie nazywające się wyprzedaże Czarny Piątek 2020 ma swój rodowód w Ameryce. To tam bowiem obchodzono go w pierwszy piątek po niezwykle ważnym dla wszystkich dniu, czyli Święcie Dziękczynienia. Pierwszy raz obchodzono go już w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. A wszystko ponoć zaczęło się w samej Filadelfii. Od początku promocje Black Friday Polska dawały sprzedawcom najwyższy dzienny zysk w ciągu roku. Ale zyskują tu przede wszystkim klienci: w ten dzień bowiem ceny wszystkich produktów spadają o nawet kilkadziesiąt procent, a same sklepy są dłużej otwarte niż w normalny dzień.

 

Cyber Monday Polska

 

Skąd się wziął Cyber Monday 2020?

Ta chwila to pierwszy poniedziałek po czarnym piątku. Rabaty Cyber Monday 2020 złapiemy więc dokładnie 30 listopada 2020. Trzeba jednak wiedzieć, że to wydarzenie jest dużo młodszym od tego opisywanego wyżej. Ściśle związane jest bowiem z rozwojem sprzedaży internetowej. Pierwszy raz hasła zniżki Cyber Monday Polska użyto ponoć w 2005 roku, w Stanach Zjednoczonych, skąd następnie powędrował do następnych krajów. O tym, że popularność cyfrowego poniedziałku rośnie, świadczy rosnący poziom wydatków. W USA w 2006 roku w sam ten jeden dzień klienci wydali 610 mln dolarów, w 2010 - 1,4 mld dolarów, a w 2013 wydatki przekroczyły 2 mld dolarów.

 

 

Black Week 2020 - coraz częściej spotykany!

Sprzedawcy, odpowiadając na potrzeby klientów, od jakiegoś czasu przedłużają zimowy okres wyprzedażowy. Dlatego też pytania: Co warto kupić w Black Friday? Jakie sklepy mają promocje na Cyber Monday?, warto rozszerzyć o pytanie: Gdzie znajdę kod rabatowy na Black Week Polska? Na pewno będziesz mógł kupić lampy taniej w czarny tydzień. Planujemy bowiem zaproponować Wam kod promocyjny na oświetlenie do domu i do ogrodu. To właśnie wtedy znajdziesz najtańsze lampy, dzięki którym Twoja przestrzeń rozbłyśnie niesamowitym blaskiem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl