Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł

Choinka Markslojd RAMSTA 703827 Choinka Markslojd RAMSTA 703827
Producent: Markslojd
Cena: 52,00 zł 104,00 zł
  • promocja
  • promocja
  • -10% z kodem: MAM10
  • -10% z kodem: MAM10
  • -10% z kodem: MAM10
  • -10% z kodem: MAM10

choinka Markslojd HadarChoinki LED - jeszcze jaśniejsze święta

Święta Bożego Narodzenia, podczas których nie jest obecna choinka LED? Nikt z nas chyba sobie tego nie wyobraża. Nie zawsze jednak mamy na tyle dużo miejsca, by umieścić w pomieszczeniu duże drzewko zwieńczone gwiaździstą dekoracją. A jeśli nasz dom, mieszkanie czy biuro są - wręcz przeciwnie - bardzo duże, wtedy warto zadbać o większość ilość dekoracji z tymi motywami. Mogą nimi być choinki sztuczne z oświetleniem LED. Co ciekawego przygotowali producenci oświetlenia na te święta?

Na Boże Narodzenie - choinki ledowe 

Świecąca choinka może mieć bardzo różne formy. Czasem są to designerskie drzewka z metalowej spirali obsypanej brokatem, z ukrytymi we wnętrzu diodami. Innym razem są to płaskie choinki drewniane LED, z namalowanymi motywami świątecznymi i przytwierdzonymi diodami LED lub przestrzenne, fantazyjnie wycięte choinki świecące z tworzywa sztucznego.

Nie brak naturalnie także produktów takich jak tradycyjne, sztuczne choinki ledowe, w których gałązkach ukryto maleńkie diody. Przy takich produktach nie musimy inwestować w dodatkowe łańcuchy choinkowe, co jest świetnym rozwiązaniem. Ofertę dopełnia duża choinka z lampkami ledowymi. Ma ona rozmiar naturalnego drzewka i je też przypomina. Pod długimi, pięknymi igiełkami, skrywają się małe, błyszczące diody. Ich przeciwieństwem są wspominane już małe choinki metalowe LED. One nie będą stanowiły głównego elementu dekoracyjnego wnętrza, a tylko mały akcent ozdobny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl