Opinie o Nas
do kasy suma: 0,00 zł do darmowej dostawy brakuje 300,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
BLOG LAJTIT.PL

choinka Markslojd HadarChoinki LED i gwiazdy bożonarodzeniowe - jeszcze jaśniejsze święta

Święta Bożego Narodzenia bez choinki i bez symbolu gwiazdy? Nikt z nas chyba sobie tego nie wyobraża. Nie zawsze jednak mamy na tyle dużo miejsca, by umieścić w pomieszczeniu dużą choinkę zwieńczoną gwiaździstą dekoracją. A jeśli nasz dom, mieszkanie czy biuro są - wręcz przeciwnie - bardzo duże, wtedy warto zadbać o większość ilość dekoracji z tymi motywami. Mogą nimi być lampy LED bożonarodzeniowe, które mają wspomniane kształty. Co ciekawego przygotowali producenci oświetlenia na te święta?

Podświetlane choinki na Boże Narodzenie

Choinki świąteczne LED mają bardzo różne kształty. Czasem są to designerskie choinki w formie metalowej spirali obsypanej brokatem, z ukrytymi we wnętrzu diodami. Innym razem są to płaskie choinki drewniane, z namalowanymi motywami świątecznymi i przytwierdzonymi diodami LED lub przestrzenne, fantazyjnie wycięte choinki drewniane. Nie brak naturalnie także produktów takich jak tradycyjne, sztuczne choinki, w których gałązkach ukryto maleńkie diody. Przy takich produktach nie musimy inwestować w dodatkowe łańcuchy choinkowe, co jest świetnym rozwiązaniem.

Dekoracyjne gwiazdy na Boże Narodzenie

Gdy już temat najważniejszej osoby, czyli choinki, jest za nami, można wybrać gwiazdy świąteczne. Tu różnorodność jest jeszcze większa. Uwagę zwracają między innymi delikatne, ażurowe gwiazdy stojące na długich nóżkach, jak Markslojd Hagaberg. Będą one doskonałą ozdobą nawet większych stroików leżących na stołach czy szafkach. Na Lajtit.pl dostępne są też przestrzenne gwiazdki z cienkich pręcików, gwiazdki-bombki oraz wiele, wiele innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl