Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
4 ciekawe projektory LED świąteczne
4 ciekawe projektory LED świąteczne

Zastanawiasz się gdzie kupić projektor laserowy świąteczny? A może nie wiesz, jaki rzutnik świąteczny wybrać do swojego ogrodu? Przed podobnymi dylematami stoją tysiące naszych klientów. Chcąc ułatwić wybór każdemu z nich, przedstawiamy krótki przegląd czterech najpopularniejszych produktów oferowanych przez cztery różne marki.

Do czyjej oferty zaglądamy? Tej prezentowanej przez producentów Polux, Globo, Sompex i Markslojd. Każdy z nich różni się od siebie nie tylko ceną, ale i oferowanymi możliwościami. Koszty zakupu wahają się od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset złotych. Warto więc dokładnie przyjrzeć się poszczególnym modelom zanim wybierze się ten, który zamieszka przy naszym domu.

 

Globo Meriton 32019-16

Meriton 32019-16 to nie tylko projektor świąteczny, ale po prostu świetny model całoroczny. Równie oryginalnie oświetli dom w Boże Narodzenie, jak i podczas letnich imprez w ogrodzie. Przed zakupem wybieramy kolor lasera: czerwony bądź zielony. W obu przypadkach dostaniemy produkt z czterema motywami: motyl, serce, gwiazda oraz promienie. Zmieniają się one rotacyjnie, bez naszego udziału. Ustawiamy tylko tempo następowania tych zmian. Oczywiście możemy też zaprogramować opcję światła ciągłego, ale też opcję ponadczasowego błysku. Gdy zintegrujemy projektor świąteczny na dom z systemem audio, tryb muzyki dopasuje świetlne efekty do muzycznego rytmu. Co zaś do sposobu montażu, produkt możemy postawić na ziemi korzystając z dołączonego trójnogu, ale też powiesić na suficie czy ścianie korzystając z dołączonego elementu instalacyjnego.

 

laserowy rzutnik bożonarodzeniowy Globo Meriton

 

Sompex Change 44010

Gdy potrzebny jest Ci naprawdę mocny projektor świąteczny zewnętrzny, polecamy model Sompex Change. Wykony jest on z wysoko odpornego, czarnego metalu. Co do motywów świetlnych, dostajemy do wyboru ich aż pięć: serca, płatki śnieżne, a także różne rodzaje gwiazdek. Produkt posiada funkcję timera, dzięki któremu łatwo zaprogramujemy jego pracę. Jego klasa odporności to IP44, możemy go więc bez obaw stosować w ogródku. Jeśli zaś chodzi o sposób montażu, model Change wbijany jest bezpośrednio w ziemię.

 

zewnętrzny rzutnik świąteczny na elewacje Sompex Change

 

Markslojd Capitol 704224

Ten rzutnik laserowy świąteczny może świecić dwoma kolorami na raz (czerwony, zielony), lub tylko jednym z nich. By model Markslojd Capitol stał stabilnie, wystarczy go wbić w ziemię, w czym pomaga dołączony szpikulec. Następnie, dzięki ruchomej główce, wyregulujemy kąt padania światła. Model trzeba podłączyć do sieci elektrycznej. Na szczęście przewód zasilający ma tu długość aż pięciu metrów, co z pewnością ułatwi ten proces. Teraz już możesz włączyć kolorowe świetliki, uruchamiając je na obudowie. Do zestawu dołączone jest też sterowanie zdalne, idealne do obsługi kilku rzutników jednocześnie.

 

projektor ogrodowy świąteczny Markslojd Capitol

 

Polux 308931

Zmierzamy już do końca zestawienia. Ale koniec nie oznacza, że tracimy na jakości. Polux 308931 to bowiem wyjątkowy projektor bożonarodzeniowy LED. Po pierwsze: wyświetla on znane i lubiane motywy świąteczne: Mikołaje, płatki śniegu, choinki czy bałwanki. Ale po okresie świątecznym wcale nie musimy chować go do szafy. Produkt oferuje bowiem również urodzinowe dekoracje świetlne: prezenty, tort, balony czy czapeczki. Każda z nich może być ustawiona jako ruchoma lub statyczna. Istnieją tu dwa sposoby montażu: wbicie grotu w ziemię bądź ustawienie produktu na statywie.

 

 świąteczny projektor LED Polux 308931

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl