Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Czarne okręgi LED - najciekawsze inspiracje do domu!
Czarne okręgi LED - najciekawsze inspiracje do domu!

Czarne lampy LED okręgi to obecnie więcej niż hit. Te bardzo nowoczesne, a zarazem minimalistycznie wyglądające rozwiązania wybierane są zarówno do domów, jak i do biur, restauracji czy do eleganckich hoteli. Warto jednak wiedzieć, że okrągła lampa LED sufitowa w kolorze czarnym niejedno ma imię. Może mieć ona bowiem formę zarówno pojedynczego lub kilku okręgów, które ułożone będą w odmienny sposób i będą miały odmienne rozmiary.

Zobacz inspiracje, jakie producenci przygotowali na czarne okręgi ledowe. Sprawdź, jak można zaaranżować przestrzeń wykorzystując te ponadczasowe lampy. Na pewno się zaskoczysz!

 

oświetlenie ledowe czarne Holdbox Pulsano

 

Oświetlenie ledowe czarne AZzardo Sovana AZ2728

Pojedynczy czarny okręg LED AZzardo Sovana o średnicy 55 centymetrów można zawiesić nad łóżkiem czy nad stołem w jadalni. Ich barwa światła jest zmienna w zakresie zakresie 3 000-6 500 Kelwinów. W zależności od potrzeb regulować można również natężenie światła. Obie te funkcje obsługiwane są za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Dzięki niemu bez wstawania od stołu czy z łóżka dodatkowo włączymy i wyłączymy oświetlenie. Moc świecenia w omawianym modelu wynosi 2 750 lumenów.

 

Lampa LED Milagro Orion Black ML508

Seria Milagro Orion Black to nowoczesne oświetlenie LED, które składa się z dwóch okręgów, mniejszego o średnicy 40 cm i większego mającego średnicę 60 cm. Moc takiego zestawu to 53 W. Czarne okręgi ledowe emitują strumień świetlny o wartości 3 710 lumenów. Barwa światła jest tu neutralna (temperatura 3 000 Kelwinów). Dodatkowo wysokość konstrukcji można regulować w zakresie 50-100 centymetrów. Takie parametry sprawiają, że produkt idealnie oświetli miejsce pracy, w tym nawet większe sale konferencyjne. Jednak również w większych salonach czy jadalniach w pełni wykorzysta się możliwości tego modelu.

 

okręgi ledowe Milagro Orion Black czarna lampa LED Altavola Shape Oświetlenie LED Polux Bicykl lampa sufitowa LED AZzardo Sovana czarna

 

Sufitowe czarne okręgi LED Auhilon Vision P2820-32W

Połączenie czerni i złotych kul sprawia, że lampy sufitowe LED koloru czarnego Auhilon Vision wyglądają wyjątkowo. Dwa okręgi ledowe znacznie różnią się od siebie rozmiarem, przy czym średnica większego wynosi 50 centymetrów. Z ważnych parametrów warto wymienić moc świecenia 946 lumenów, barwę światła neutralną o temperaturze 4 000 Kelwinów, moc 32 vat i klasę ochronności IP20. Konstrukcję wykonano z metalu. Gwarancja na produkt obowiązuje przez aż 36 miesięcy, czyli jest o rok dłuższa od standardowej.

 

Lampy sufitowe LED do salonu - Holdbox Pulsano HB14032

Wielbiciele maksymalnej prostoty i bardzo wysokiej trwałości zakochają się w lampach Holdbox Pulsano. To oświetlenie typu czarne okręgi LED ma sporą średnicę: 80 centymetrów. Z kolei wysokość można regulować: maksymalna wartość wynosi tu 120 centymetrów. Wspomnieliśmy o trwałości: żywotność produktu to aż 25 000 godzin, czyli prawie 3 lata nieprzerwanego świecenia. Model świeci światłem ciepłym, a jego moc to aż 4 480 lumenów. Takie wartości sprawdzą się nawet w bardzo często używanych pomieszczeniach prywatnych i komercyjnych.

 

okrągła lampa LED Auhilon Vision

 

Czarne oświetlenie LED do wysokich pomieszczeń - Altavola Shape LA076/P

Gdy nasze biuro lub pokój dzienny należą do tych wysokich, warto do nich kupić ledowe okręgi czarne z serii Altavola Shape. Ich wysokość to aż 180 centymetrów i można ją skracać poprzez skrócenie linek. Na uwagę zasługuje nietypowy kształt, jaki mają te czarne lampy LED. Na podłużnej (długość 130 centymetrów), płaskiej podsufitce umieszczono aż sześć okręgów: trzy małe i trzy duże. Ich położenie można zamieniać między sobą. Koniecznie wyróżnić trzeba także moc świecenia omawianego produktu. Wynosi ona aż 11 700 lumenów. Bez obaw za pomocą tej jednej lampy oświetlimy więc bardzo dużą przestrzeń.

 

Oświetlenie ledowe czarne do pokoju nastolatka - Polux Bicykl 307552

Jeśli jesteś fanem rowerów, mamy dla Ciebie absolutnie fenomenalne rozwiązanie. To czarny okrąg LED Polux Bicykl. Wygląda on jak dość nietypowe, dekoracyjne koło jednośladu. Średnica projektu to 52 centymetry, a współczynnik oddawania barw RA znajduje się na niezłym poziomie 80. Dodajmy do tego ciepłą barwę światła, świecenie z mocą 1 300 lumenów, żywotność 20 000 godzin i wytrzymałość aż 10 000 cykli włącz / wyłącz. Moc znamionowa opisywanej lampy to 36 W. Konstrukcję wykonano z lekkiego, wytrzymałego akrylu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl