Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Designerskie świeczniki świąteczne LED – najlepsze dla Ciebie
Designerskie świeczniki świąteczne LED – 5 najlepszych!

Nie od dziś wiadomo, że świąteczny klimat tworzą nie tylko kolędy czy rodzinne ucztowanie przy pełnym wigilijnych potraw stole. W tworzeniu przytulnej, pełnej magii atmosfery absolutnie niezastąpione jest pięknie mieniące się świąteczne oświetlenie m.in. świeczniki na Święta Bożego Narodzenia. W tym wpisie zaprezentujemy najlepsze naszym zdaniem świeczniki bożonarodzeniowe, a dodatkowo będą to świeczniki LED, które nie narażają na wysokie koszty ich użytkowania.

Bożonarodzeniowe świeczniki

Świecznik - Boże Narodzenie pełne blasku

Choć do 24 grudnia zostało jeszcze kilka miesięcy, produkty takie jak świeczniki świąteczne na stół czy świecznik świąteczny na okno już zaczynają pojawiać się w ofertach wielu sklepów. Tworzone są one z różnego rodzaju materiałów np.

  • świecznik świąteczny z drewna – wykonany z takiego tworzywa świeczniki na święta będzie kojarzył się z naturą i doskonale wpasuje się w inne wykonane z drewna świąteczne dekoracje.

 APLARED

  • świecznik świąteczny szklany – kruchy, delikatny ale i bardzo efektowny. Świecznik wykonany ze szkła będzie prezentował się niezwykle elegancko i podkreśli uroczysty klimat spotkania przy wigilijnym stole.

MASTER

Wybierając świeczniki na Boże Narodzenie kierować można się nie tylko materiałem, ale i również typem zasilania:

 

  • świecznik na prąd – możliwy do podłączenia do prądu świecznik bożonarodzeniowy da gwarancję świecenia bez przerwy kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

NECKLACE

  • świecznik na baterie – taki model idealnie sprawdzi się jako świecznik na stół wigilijny ponieważ nie będzie on wyposażony w żadne kable, które utrudniłyby ustawienie produktu pośród talerzy i półmisków pełnych pomarańczy, mandarynek bądź innych wigilijnych przysmaków.

JARNERUD

Świeczniki na Boże Narodzenie – postaw na świecznik LED!

Wszyscy dobrze wiemy, że świąteczne wydatki potrafią znacznie nadszarpnąć domowy budżet. Z tego względu wybierając świecznik świąteczny, warto zwrócić uwagę na to, czy należy on do kategorii świeczników ledowych – ekologicznych, energooszczędnych i nieulegających przegrzewaniu się, a zatem bezpiecznych w użytkowaniu. Inwestycja w technologię ledową będzie bardzo dobrym wyborem.

Świecznik na święta - TOP 5

Nadal zastanawiasz się nad wyborem idealnego designerskiego świecznika? Przyjrzyj się naszym propozycjom:

Nowoczesny świecznik świąteczny

 GINGER

 HOL

  • Na Boże Narodzenie świecznik HOL – czerwień tego obiektu z pewnością przyciągnie uwagę niejednej osoby, a dzięki elementom takim jak szyszki, kokardki i fragmenty choinki będzie on również doskonałą dekoracją pokoju.

 HANNA

  • Świecznik na święta HANNA – podobnie jak HOL, czerwony świecznik HANNA będzie dobrze widoczny, a jego dodatkowym atutem jest fakt, iż nie zajmie on wiele miejsca, czy to na stole, czy to na oknie.

 ATLE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl