Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Jaki żyrandol do łazienki wybrać? – Lajtit podpowiada!
Jaki żyrandol do łazienki wybrać? – Lajtit podpowiada!

Pragniesz więcej elegancji i kunsztu w swojej łazience? A może po prostu potrzebujesz dobrze rozświetlić dużych rozmiarów przestrzeń kąpielową? Żyrandol do łazienki może przyjmować duże rozmiary, a ponad to na rynku istnieje wiele różnych zdobień jak i styli tychże opraw. Wybór dobrej lampy sufitowej stanowi podstawowy element wyposażenia łazienki.

Jednakże wybór lampy nie powinien opierać się tylko i wyłącznie na wyglądzie, bowiem taka oprawa musi również spełniać pewne warunki. W tym wypadku trzeba myśleć o własnym bezpieczeństwie przebywając w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności. Jakie zatem żyrandole do łazienki wybrać?

Jaki żyrandol do łazienki?

Jaki żyrandol do dużej i małej łazienki?

Na odbiór wnętrza wpływa rodzaj zastosowanego oświetlenia. To od doświetlenia zależy nasz komfort korzystania z łazienki. Najczęściej wykorzystywane jest światło zbliżone do naszego naturalnego. Lampa do łazienki powinna spełniać pewne wymogi, zanim zostanie zamontowana na stałe w przestrzeni o podwyższonej wilgotności.

  • Przede wszystkim należy pamiętać, aby model żyrandola do łazienki był wodoszczelny, czyli najlepiej o klasie ochronności IP44 lub wyższym. Zapewni to bezpieczeństwo kontaktu wody i wilgoci z oprawą.
  • Wybierz model lampy od sprawdzonego producenta o wysokiej jakości wykonania, bowiem takowa lampa, będzie służyć przez bardzo wiele lat.
  • Do dużych powierzchni polecane są okręgi ledowe lub żyrandole z wieloma ramionami, dające dużo rozproszonego jasnego światła.

Nowoczesny żyrandol do łazienki Elstead Paulson  Żyrandol łazienkowy wiszący Altavola Led Shape  Klasyczny żyrandol do łazienki Elstead Agatha

Jak zadbać o żyrandol do łazienki, aby lśnił?

Aby móc jak najdłużej cieszyć się bogato zdobionym żyrandolem, trzeba zadbać o jego konserwacje. Zwykła pielęgnacja polega na regularnym czyszczeniu oraz usuwaniu kurzu. Jednakże jak to robić skutecznie w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności? Więcej na ten temat jest w artykule „Poprawne czyszczenie lamp – jak wyczyścić żyrandol?”.

Żyrandole do łazienki glamour Elstead Crystal Skye

Żyrandole do łazienek – do każdego rodzaju aranżacji

Na wybór odpowiednio wykończonej lampy nie jest łatwym zadaniem, bowiem musi spełniać warunki bezpieczeństwa oraz pasować designem do całej aranżacji wnętrz. Rynek oświetleniowy jest już tak wszechstronnie rozwinięty, że tego typu oświetlenie łazienkowe sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, klasycznych i oczywiście modernistycznych. Jednakże na zakupie lampy głównej może się nie skończyć kompletowanie oświetlenia do przestrzeni kąpielowej. Warto zainteresować się też dodatkowymi lampami bocznymi lub oświetleniem strefowym. Kompletując taki zestaw możesz być pewny, że zrobi to wrażenie nie tylko na domownikach, ale również gościach korzystających z łazienki.

Żyrandol do łazienki glamour Elstead Crystal Skye  Żyrandol klasyczny do łazienki Elstead Lyndon  Żyrandol do łazienki kule Argon Livia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl