Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Jakie są popularne lampki świąteczne zewnętrzne? Zobacz przegląd!
Jakie są popularne lampki świąteczne zewnętrzne? Zobacz przegląd!

Jaką podstawową cechę obowiązkowo musi mieć oświetlenie świąteczne domu? Kluczowa jest tu właściwa odporność, którą oznacza się poprzez klasę szczelności IP. W tym wypadku musi być to IP44 lub wyższe. Tylko wtedy lampki choinkowe zewnętrzne i inne dekoracje świetlne do ogrodu będą w pełni bezpieczne oraz wytrzymałe na kaprysy pogody. Dzięki temu też wytrzymają one z nami więcej niż jeden bożonarodzeniowy sezon.

Przejrzeliśmy ofertę najpopularniejszych producentów i sprawdziliśmy, które światełka świąteczne na dom wzbudzają największe zaciekawienie klientów. Wszystkie je zebraliśmy w formie wygodnego przeglądu, który prezentujemy poniżej.

 

oświetlenie świąteczne do ogrodu

 

Oświetlenie choinkowe zewnętrzne - od Markslojd

Na przydomowym podwórku często znajdują się całoroczne drzewka iglaste, które w czasie Bożego Narodzenia są ozdabiane światełkami. Z kolei na balkonach w bloku niejednokrotnie ustawiamy sztuczne bądź naturalne cięte drzewka, które również specjalnie dekorujemy. Bez względu na to, która opcja jest naszym udziałem, warto już teraz kupić zewnętrzne lampki choinkowe LED. Ich oferta jest szeroka. Dziś postanowiliśmy wyróżnić z niej dwa modele marki Markslojd.

lampki choinkowe zewnętrzne MARKSLOJD ECOLIGHT 703981

Lampki bożonarodzeniowe do ogrodu Markslojd Ecolight 703981 wyposażone są w 40 kolorowych diod LED. Umieszczone są one na przewodzie co 10 centymetrów. Długość całego zestawu ma 700 centymetrów, a całkowita zalecana moc nie powinna tu łącznie przekraczać 1,2 wat. Nieco dłuższe (740 centymetrów) są światełka choinkowe na zewnątrz Markslojd Fenix 704482. Moc wynosi tu już 2,4 wat, a na przewodzie znajdziemy aż 80 diod ledowych.

 światełka choinkowe na zewnątrz MARKSLOJD FENIX 704482

 

Girlandy bożonarodzeniowe na zewnątrz

Innym rodzajem zimowego rozjaśnienia ogrodu są girlandy świąteczne do ogrodu. Warto je wybrać między innymi dlatego, że wybrane modele mają długość nawet do 1 250 centymetrów. Takie wymiary ma na przykład oświetlenie świąteczne zewnętrzne Globo Nirvana 3401. Na jednym sznurze umieszczono tu 20 kolorowych, opalowych żarówek LED, każda o mocy 0,48 wat. Rozmieszczone są one co 50 centymetrów, a wysokość oprawy wraz z żarówką t 1,13 centymetra.

 

girlanda bożonarodzeniowa zewnętrzna GLOBO NIRVANA 3401

 

Dla tych, którzy stawiają na zasilanie słoneczne, przygotowana została solarna girlanda bożonarodzeniowa Polux Decos Gwiazdki 304445. Zestaw posiada wbudowane akumulator oraz czujnik zmierzchu. Lampki więc nie tylko naładują się same w ciągu dnia, ale też będą się uruchamiać automatycznie po zajściu słońca i wyłączać wraz z jego wschodem. Na przewodzie umieszczono 10 srebrnych gwiazdek z tworzywa sztucznego.

 

girlanda świąteczna na zewnątrz gwiazdki POLUX DECOS 304445

 

Zewnętrzna choinka LED - alternatywa dla żywych drzewek

Szukając alternatywy dla drzewek ciętych, z pomocą przyjdzie nam takie oświetlenie bożonarodzeniowe na zewnątrz jak ich wersje wieloletnie, wykonane z tworzywa sztucznego. Niecodzienną propozycją jest choinka sztuczna do ogrodu LED Markslojd Granlund 704897. Jest to właściwie połowa drzewka, którą dosuwamy do ściany przed domem lub na balkonie. Oszczędzamy w ten sposób sporo miejsca, przy jednoczesnym zachowaniu efektywności dekoracji. Produkt ma wysokość 210 centymetrów.

 

choinka ledowa zewnętrzna MARKSLOJD GRANLUND 704897

 

Zupełnie inną konstrukcję ma zewnętrzna choinka ledowa Globo Viridis I 39119. To czarny, bardzo nowoczesny projekt o wysokości 160 centymetrów. Do gałęzi drzewka przytwierdzono aż 128 białych kul, które świecą światłem ciepłym (temperatura barwowa 2 700 Kelwinów). Przewód zasilający ma długość 5 metrów, co znacznie ułatwia ustawienie i podłączenie produktu w dowolnym miejscu.

 

zewnętrzna choinka LED GLOBO VIRIDIS I 39119

 

Renifer LED zewnętrzny - świąteczny zwierzyniec

Dopełnieniem ozdób zimowych w przydomowym terenie zielonym czy na tarasie są świecące renifery ogrodowe Markslojd Montana 704475. Jego korpus wykonano z metalu, do którego przytwierdzono wytrzymałą taśmę ledową z 396 ciepłymi diodami (barwa światła 2 700 Kelwinów) o łącznej mocy 6 wat. Produkt ma wysokość 60 centymetrów i nieco mniejszą szerokość (50 centymetrów). Do zestawu dołączono 2,5 metrowy kabe zakończony bezpieczną wtyczką. Takie światełka świąteczne oświetlenie domu najlepiej wieszać na oknach, gdzie będzie się pięknie odbijało w szybach.

 

renifer LED do ogrodu MARKSLOJD MONTANA 704475

 

lampki bożonarodzeniowe zewnętrzne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl