Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Kable / przewody

kabel przedłużający do lampy ogrodowejKomu potrzebny będzie kabel zasilający do lampy?

Przewód zasilający oświetlenie ogrodowe to jedno z częściej wybieranych akcesoriów do lamp. Na zewnątrz bowiem często nie mamy bliskiego dostępu do gniazdka sieciowego, które znajduje się nawet kilka metrów od punku montażu lampki. Zupełnie inna sytuacja dotyczy oświetlenia wewnętrznego. Przewód do lampy wiszącej w domu służy zazwyczaj do wydłużenia zwisu tak, by jego zakończenie znalazło się bliżej ziemi. Jest to kluczowe zwłaszcza w najwyższych pomieszczeniach, na przykład na klatkach schodowych czy w salach konferencyjnych.

Jaki kabel w oplocie możesz kupić w Lajtit?

Liczne rodzaje przewodów oświetleniowych dostępnych w naszym sklepie to modele zabezpieczane osłonami z gumy. Ich zalety to przede wszystkim bardzo wysoka szczelność i trwałość, niezbędna przy zastosowaniu w ogrodzie czy łazience. Przewaga, jaką ma nad nim przewód w oplocie, to bez wątpienia szersza dostępność kolorów. Biały kabel do lampy można dostać zawsze i z każdego materiału. Ale już przewód czerwony, zielony czy żółty to będzie dużo częściej wersja w oplocie bawełnianym.

A ile kosztują kable do lamp? Cena zależna jest od kilku zmiennych. Na pewno wpływ na nią ma jakość produktu. Inna kwestia to długość przewodu, obecność elementów dodatkowych (wtyczki, włączniki) i rodzaj oplotu. Ceny za sztukę rozpoczynają się od kilku-kilkunastu złotych, a kończą na około 100 złotych. Taki przedłużacz do lampy nie jest to więc bardzo duży wydatek. Jednak zwraca się on znacznym podwyższeniem jej funkcjonalności.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl