Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
Promocja

Kolory

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Jaki kolor żarówki do domu?Czy barwy żarówek mają znaczenie?

Chcesz mieć przytulną atmosferę we wnętrzu? A może wolisz przestrzeń dynamiczną, maksymalnie jasną, sprzyjającą koncentracji i wytężonej pracy? By tak zaaranżować pomieszczenie, musisz zadbać o odpowiednie światło, którego podstawowymi parametrami są moc i kolory żarówek. W drugim parametrze chodzi tak i o kolor światłą emitowanego przez element bazowy, jak i barwę samego szkła. Na jakie się zdecydować? Które kupić do sypialni, a które do biura czy pokoju najmłodszego domownika? Podpowiadamy!

Jaki kolor szkła żarówki do jakiego pomieszczenia?

Rozważania zacznijmy od wspomnianej już sypialni. W tej przestrzeni powinno być wizualnie ciepło, co pomoże w jeszcze lepszym odpoczęciu. Proponujemy więc żarówki w kolorze bursztynowym. To miodowe światło nie będzie raziło oczu, będzie dobrze rozproszone.

Pokój dziecka (choć nie tylko on) to doskonałe miejsce na żarówki w barwie mlecznej. To światło będzie zdecydowanie mocniejsze od bursztynowego, ale nadal będzie rozproszone i dość przytulne. Maluch będzie mógł się przy nim spokojnie bawić przez wiele długich godzin.

Kolejny kolor żarówki to transparentny. Taki produkt ma przezroczyste szkło, dzięki czemu cała wygenerowana moc światła dociera wprost do oczy użytkownika. Dzięki temu kuchnia czy biuro będą doskonale rozjaśnione, co będzie sprzyjało jeszcze efektywniejszej pracy.

Podobne zastosowanie co modele bursztynowe ma barwa żarówki dymiona. Jest ona jeszcze ciemniejsza od wymienionej zbliżonej do koloru miodu. Wybierzmy ją więc do kąciku relaksu lub po prostu jako dodatkowe światło nocne. Zamknięciem tego zestawienia są natomiast kolorowe żarówki RGB, w których barwa jest zmienna.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl