Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Promocja

Łącznik / adaptery / zaślepki 1-fazowe

  • -15% z kodem: MAM15

łącznik krzyżowy do szyn sufitowych1-fazowy adapter do szyny montażowej i zaślepka są niezbędne!

Z czego składają się systemy szynowe? Podstawowym ich elementem jest odpowiednio długa szyna oświetleniowa. Do niej przytwierdza się źródła światła, którymi najczęściej są ruchome spoty punktowo rozjaśniające wnętrze. Ale to zdecydowanie nie wszystko co trzeba kupić, by w pełni cieszyć się wspomnianym rozwiązaniem. Kluczowe są między innymi jednofazowa końcówka zasilająca czy zaślepka do szyny na 1 fazę. To one zamkną cały obwód i zapewnią jego w pełni sprawne, efektywne działanie.

Jak inaczej nazywa się końcówka szynoprzewodu 1 faza?

Niemal każdy producent nieco inaczej nazywa swoje akcesoria do oświetlenia szynowego. Zmian w nazwach dokonują także sklepy, umieszczając różne zwroty na swoich stronach. Jak się w tym nie pogubić? Wystarczy wiedzieć, jakie są najpopularniejsze warianty nazw. I tak, końcówki systemów szynowych często zobaczymy pod nazwami 1-fazowa zaślepka do szyny czy końcówki szyn. Inne określenie używane przez sprzedawców na ten produkt to zaślepka końcowa.

A jak nazywaną się części, które dostarczają prąd do systemu szynowego? To między innymi jednofazowy adapter do szyny montażowej i końcówka szynoprzewodu z elementem zasilającym. Zdecydowanie krótszymi i równie popularnymi frazami są końcówka zasilająca oraz zakończenie zasilające do szyn. Bez względu na to, którego zwrotu użyjemy, sprzedawca zawsze będzie wiedział o jaki przedmiot chodzi. Nie musimy więc pamiętać wszystkich nazw - wystarczy znać tylko jedną, tę najprzyjemniej dla nas brzmiącą.

Ostatni element, o którym tu wspomnimy, jest łącznik do szyny 1-fazowej. Możemy go spotkać pod takimi nazwami jak złączka, łącznik elastyczny czy element łączący szynoprzewody.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl