Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Wysyłka w
Promocja

Łącznik / adaptery / zaślepki 3-fazowe

akcesoria do systemów szynowych na 3 fazyJakie są akcesoria 3-fazowe do szynoprzewodów?

Gdy wybieramy lampę sufitową, otrzymujemy zazwyczaj zestaw gotowy do montażu. Inaczej jest w przypadku szynowych systemów oświetleniowych. Jako, że możemy je kreować na różne sposoby, łączyć ze sobą wróżne konfiguracje, potrzebne nam będą elementy dodatkowe dopasowane do naszego projektu. Co znajdziemy wśród nich? Chociałby trójfazowe łączniki do szyn. Mogą mieć one kształt liter I, L lub X. W pierwszym wypadku uzyskamy linię prostą, w drugim - zakrzywioną w jedną stronę, zaś w trzecim - nasz system będzie systemem krzyżowym. Co jeszcze możemy dokupić?

Adaptery i zaślepki szynowe na 3 fazy

Elementy końcowe, czyli 3-fazowe zaślepki do szyn, dzielą się na dwa rodzaje. Pierwsze z nich to akcesoria zasilające, dzięki którym prąd dopływa do szyny. Drugie zaś to zaślepki końcowe szynowe na 3-fazy, które są po prostu elementem wizualnie wykańczającym produkt. Jak więc widać, mimo pełnienia różnej funkcji, oba produkty są równie ważne i należy je zawsze dobrać do kupowanej szyny. Częścią opcjonalną są natomiast trójfazowe adaptery do szyn.

Pamiętajmy, by powyższe przedmioty były dobrane do systemu przede wszystkim pod kątem ilości faz - tylko wtedy będą działały prawidłowo. Dla efektu wizualnego ważne będzie natomiast to, by trzyfazowe akcesoria do szynoprzewodów były z nimi zgrane kolorystycznie. Oświetlenie w mieszkaniu zmieniamy zazwyczaj raz na kilka czy kilkanaście lat. Dobrze więc, by od początku wyglądały one perfekcyjnie.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl