Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Lampiony świąteczne zabłysną w Boże Narodzenie!
Lampiony świąteczne w święta zabłysną blaskiem!

Przygotowujesz dom na Boże Narodzenie, ale nie wiesz co ustawić na stole? Jakie dekoracje dać na komodę lub wewnętrzny parapet? Idealną ozdobą na święta będzie lampion bożonarodzeniowy, który kreuje klimat poprzez ciepłe światło imitujące ogień świecy.

Chcąc stworzyć idealny nastrój na wigilijny wieczór, postaw na latarenki z motywami świątecznej choinki, świecy czy bombek. W artykule znajdziesz mnóstwo inspiracji!

 

Lampiony świąteczne jako dekoracje

 

Klimat i atmosfera - latarenka świąteczna

Aby poczuć zimową atmosferę, nie trzeba wcale wychodzić na zewnątrz, bowiem można zamknąć ją w lampionie. Efektowne dekoracje świąteczne w postaci latarenek bożonarodzeniowych, w których zamknięta jest cała esencja świąt Bożego Narodzenia rozświetlą stół wigilijny. Lampy bożonarodzeniowe to kategoria oświetlenia świątecznego, która jest chętniej wybierana co roku. Ponadto po świętach taka oprawa może posłużyć jako ozdoba w pokoju dziecięcym, po wcześniejszym usunięciu świątecznych dodatków wewnątrz. Czym charakteryzują się lampiony świąteczne?

To zazwyczaj swego rodzaju metalowe domki ze szklanymi okienkami, w których wewnątrz znajduje się moduł LED lub żarówka. Wybierając odpowiedniki z oświetleniem ledowym, możemy być pewni, że oprawa będzie bezpieczna w użytkowaniu i dodatkowo energooszczędna.

 

Latarenka świąteczna LED biała Polux  Lampion bożonarodzeniowy Eglo Bradford  Lampion świąteczny biały Polux Latarenka

Lampiony bożonarodzeniowe

 

Lampiony bożonarodzeniowe, które dają klimat

Najczęściej takie latarenki bożonarodzeniowe świecą ciepłym i przyjemnym w odbiorze światłem, które sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Lampiony świąteczne ze słoika, to klasyczne podejście do dekoracji świątecznych, bowiem taki słoik można dodatkowo po swojemu ozdobić.

Lampion bożonarodzeniowy świąteczny Markslojd Cosy  Latarenka świąteczna czarna Globo Vemmi  Lampion świąteczny ze słoika Polux Lyon

 

Z miłości do atmosfery - lampion zamiast świecy

Imitacja płomieni zza szklanych okienek przypomina ognisko z domowego kominka podczas oczekiwania świąt. Zaś gwiazdy pod postacią ledów uwięzione pod szkłem tworzą magiczną atmosferę. Mniejsze wersje lampionów bożonarodzeniowych będą niezawodne do ozdobienia przestrzeni przy schodach lub nad kominkiem. Najważniejsze jest to, że mając gotowy produkt, możemy go samodzielnie udekorować pod nasze potrzeby. Lampion świąteczny domek podkreśli uroczysty klimat spoczywając na komodzie w pobliżu stołu.

 

Latarenka świąteczna z świecą Globo Nonni  Lampion bożonarodzeniowy ledowy Polux Latarenka  Domek lampion świąteczny Polux Latarenka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl