Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Lampki do samodzielnego malowania farbami
Lampki do samodzielnego malowania farbami

Przejrzałeś już setki tysięcy lamp i nadal nie możesz znaleźć takiej, która w pełni by Ci się spodobała? A może znalazłeś oprawę niemalże doskonałą, jednakże niepasującą kolorem do Twojego wnętrza? Na takie oraz podobne problemy znaleźliśmy niezwykle kreatywne rozwiązanie! Kryje się ono pod postacią lamp do samodzielnego malowania i zanim pomyślisz, że to nie dla Ciebie lub wręcz przeciwnie, nim chwycisz za pędzel - gotowy do zdobienia swojej doskonałej lampy, przeczytaj ten wpis i zapoznaj się z paroma dostarczanymi przez nas informacjami o tego typu oświetleniu.

 Lampy do samodzielnego malowania

Lampa do malowania – z czego jest stworzona?

Przeznaczone do samodzielnego malowania są zazwyczaj lampy gipsowe. Wspomniany materiał jest niezwykle plastyczny i bardzo uniwersalny.  Gips łatwo uformować, toteż stosuje się go wielu dziedzinach np. w rzeźbiarstwie, architekturze, chirurgii, stomatologii, czy w przemyśle ceramicznym. Jest to surowiec bardzo wytrzymały, dlatego oprawy z niego wykonane będą trwałe i odporne na niekorzystne dla nich warunki. W przeciwieństwie do swoich metalowych odpowiedników, lampy z gipsu nie będą korodować.

Wpust gipsowy  Wpust z gipsu  Gipsowy wpust

W kontraście do opraw z tworzywa sztucznego - będą ekologiczne, przyjazne dla środowiska i nieszkodliwe dla człowieka. Gips to również materiał, na którym bardzo dobrze będzie trzymać się farba do malowania lamp lub (w zależności od Twoich preferencji) spray do lamp. Naturalny odcień tego surowca nie będzie wpływać na zmianę zakupionego koloru farby.

Kinkiet do malowania – jakie ma zalety?

Własnoręcznie malowane lampy mają naprawdę wiele atutów, z którymi warto się zapoznać:

  • Oryginalność i unikatowość – ozdabiając  własnoręcznie kinkiet gipsowy lub lampę gipsową sufitową masz pewność, że nigdzie nie spotkasz już takiej samej. Żaden człowiek i żadna maszyna nie będą w stanie jeden do jednego odwzorować Twojego twórczego działania.
  • Nieograniczone możliwości i brak przesytu – w takim przypadku jak lampa do malowania, jedynym ograniczeniem jest jej powierzchnia. Lampę z gipsu możesz przemalowywać tyle razy, ile zechcesz, przez co nie musisz obawiać się inwestycji w produkt, który może Ci się znudzić. Jeśli tak się stanie – pomalujesz go ponownie!

Gipsowe kinkiety  Kinkiet gipsowy  Kinkiety z gipsu

  • Dowolność i rozwój wyobraźni – jaki model, kolor, wzór? To Ty tu decydujesz co i jak! Z produktem takim jak lampy gipsowe ścienne, możesz puścić wodze fantazji i wykreować naprawdę zdumiewające połączenia kolorystyczne i wzory. Rozwiniesz dzięki temu swoją kreatywność!
  • Łatwy dostęp i niewielka inwestycja –  by pomalować kinkiet z gipsu potrzebny będzie Ci pomysł na swój wymarzony wzór, albo po prostu wybrany kolor, farba ścienna i oczywiście służące do malowania przybory. Są to artykuły stosunkowo tanie i nietrudne do znalezienia na sklepowych półkach.
  • Przyjemność i satysfakcja – malowanie lamp może być niosącą wiele radości i odprężenia czynnością, dlatego warto poświęcić na nie swój wolny czas. Gotowa lampa gipsowa będzie cieszyła przez lata i przynosiła zadowolenie za każdym razem kiedy na nią spojrzysz.  

Kinkiety do malowania  Gipsowe kinkiety do malowania  Kinkiety gipsowe do malowania farbkami

Lampy do samodzielnego malowania farbami – poznaj nasze propozycje

Omawiany typ oświetlenia występuje w wielu rodzajach. Największą popularnością cieszą się lampy gipsowe – kinkiety, chętnie do malowania wybierana jest również lampa gipsowa sufitowa – wisząca lub w formie oprawy natynkowej.

Lampa natynkowa do malowania  Natynkowa lampa z gipsu  Lampa natynkowa do malowania farbami

Kinkiet do malowania farbami  Lampa sufitowa do malowania farbami  Lampa na ścianę do malowania farbami

Lampka do malowania farbami  Lampka do malowania farbami ściennymi  Lampa do malowania z gipsu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl