Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł

Lampki świąteczne zewnętrzne

lampki świąteczne zewnętrzne Polux DecosLampki bożonarodzeniowe na zewnątrz - oświetlenie świąteczne domu, ogródka i na balkon

Jaki pierwszy krok należy zrobić gdy wybieramy oświetlenie zewnętrzne na święta? Nie, nie jest to wybranie produktów o interesującym nas designie. Kluczowa jest tu bowiem klasa ochronności, czyli IP. Przyjmuje się, że lampy na zewnątrz (także te bożonarodzeniowe) muszą mieć minimum IP 65. Są one wtedy pyłoszczelne, chronione przed dotknięciem drutem oraz zabezpieczone przed wpływem oblewania silną strugą wody. Dopiero gdy mamy pewność, że lampy na Boże Narodzenie cechują się takimi parametrami, możemy zacząć przeglądać poszczególne rodzaje oświetlenia zewnętrznego.

Lampki świąteczne zewnętrzne - nie tylko łańcuchy choinkowe

Bardzo bogata oferta na świąteczne lampki na zewnątrz obejmuje nie tylko łańcuchy choinkowe, które wieszamy na drzewkach i krzewach. W tej kategorii znajdują się także dłuższe i krótsze świąteczne taśmy LED, umieszczane na obrzeżach balkonu czy dachu. W domach minimum dwupiętrowych równie ciekawie będą wyglądały zasłony i siatki świetlne rozwieszane pomiędzy dwoma balkonami. W niższych budynkach takie oświetlenie świąteczne możemy powiesić na ścianie czy nawet na płocie.

Na dużą uwagę zasługują zewnętrzne girlandy świąteczne. Mają one formę tradycyjnych kul czy też oryginalnych mikołajów, choinek, gwiazd, śnieżynek i bałwanów. W podobnych kształtach, ale zdecydowanie większych rozmiarach znajdziemy podświetlanie figurki świąteczne. Niektóre z nich mają nawet ponad metr wysokości. Koniecznie zwróćcie uwagę także na projektory świąteczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl