Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Promocja

Lampy z klipsem

lampka z klipsemOszczędzaj miejsce - lampka z klipsem Ci pomoże!

Gdy blat na biurku jest niewielki i nie chcemy go zbytnio zagracać. Gdy nie mamy szafki nocnej przy łóżku, na której możemy postawić oświetlenie. W tych dwóch sytuacji najbardziej pomocna będzie lampka na klips. Jest ona zazwyczaj nieduża. Dodatkowo, dzięki praktycznemu mocowaniu, nie zajmuje wiele przestrzeni, pozostając w pełni funkcjonalnym źródłem światła. A gdy dodamy atrakcyjne ceny, jakie niejednokrotnie ma wspominane oświetlenie, nic już nie będzie stało nam na zakupowej przeszkodzie.

Lampka do czytania z klipsem - jaką wybrać?

Kluczowa tu będzie moc i barwa światła. Optymalna moc w tym wypadku to 40 W dla żarówki tradycyjnej i 5 W dla żarówek LED. Jeśli chodzi o barwę, najlepsza będzie ta neutralna, znajdująca się w zakresie 3 500-4 500 K. Jest ona najbardziej zbliżona do światła naturalnego, przez co najmniej męczy oczy. Takie same wymagania musi spełnić lampka biurkowa z klipsem.

Czy jakieś jeszcze wytyczne musi spełniać lampka mocowana do łóżka? Kluczowa bez wątpienia jest jej stabilność, bo to między innymi ona odpowiada za bezpieczne użytkowanie produktu. Gdyby element trzymający był zbyt słaby, wtedy nawet przy delikatnym uderzeniu lampka z uchwytem mogła by spaść i się potłuc, uderzając dodatkowo w użytkownika. Pamiętajmy też, by lampka nocna na klips nie była umieszczana na zbyt małej wysokości, gdyż wtedy przez nieuwagę możemy sami w nią uderzyć, nabijając sobie guza. A tego przecież nie chcemy.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl