Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lampka ładująca telefon – HIT tego roku

Wraz z rozwojem technologii i my unowocześniamy własne wnętrza oraz przestrzenie. Coraz więcej urządzeń mobilnych bytuje w naszym domu. Jako, że najczęściej są one w ciągłym użytku – potrzebują systematycznego ładowania niemalże każdego dnia. Ilość kabli, wtyczek i ładowarek może przytłoczyć oraz przyprawić o nie jeden zawał, kiedy braknie akurat najważniejszego przewodu do telefonu. W pracy uratować nas może lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną, dzięki której bezprzewodowo podładujemy nasz smartfon. Zaś w domu bardzo pomocna wydać się może lampka nocna z ładowarką indukcyjną, ponieważ to najczęściej przy łóżku dopiero odkładany nasz niezbędny sprzęt. Rano wstając, nasze urządzenie jest w pełni naładowane i gotowe do pracy.

W pracy i domowym biurze

Sporą część dnia poświęcamy naszej pracy i rozwijaniu zawodowemu. Lampka LED na biurko z ładowarką bezprzewodową spowoduje, że życie będzie łatwiejsze również podczas pracy. Jest to nie tylko funkcjonalność, ale również wygoda na przyszłość, bowiem na pewno w przyszłości zwiększy się ilość urządzeń ładowanych indukcyjnie. Najczęściej lampa biurkowa z możliwością ładowania telefonu wyposażona jest również w inne funkcjonalności ułatwiające pracę takie jak: zegarek, termometr, gniazdo USB. Pozwala to na przyjemną i komfortowa pracę, czy to w gabinecie czy też domowej pracowni.

Lampka nocna z ładowarką do telefonu – inteligentne oświetlenie

Oświetlenie obok łóżka jest niemalże koniecznością aranżując swoją sypialnie. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele opraw, ale mogą one nie do końca zadowolić klientów, którzy usprawniają sobie życie wyposażając się w smart urządzenia. Takim sprzętem może być lampa LED z ładowarką indukcyjną, którą postawimy na stoliku nocnym obok łóżka. Po ciężkim dniu, nie musimy zastanawiać się i szukać przewodu od ładowarki naszego telefonu, bowiem wystarczy wykorzystać wbudowaną ładowarkę bezprzewodową w lampie, aby nasz smartfon przez noc naładował się. Kolejną zaletą takich lamp jest stosunkowo lekka konstrukcja i wielofunkcyjność. Wyposażone są najczęściej w więcej funkcji oprócz wbudowanej ładowarki indukcyjnej.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl