Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Amazon Alexa / Amazon Echo

nowoczesna lampa sufitowa Amazon AlexaLampy Amazon Alexa - system głosowy w Twoim domu

Szukasz inteligentnej aplikacji, któa pozwoli Ci na łatwe zarządzanie wieloma domowymi urządzeniami, takimi jak światło, systemy muzyczne, ogrzewanie, klimatyzacja czy nawet alarmy? Postaw na asystenta osobistego Amazon Alexa - oświetlenie i inne domowe instalacje dzięki niemu będą zawsze od Twoją precyzyjną kontrolą, niezależnie od tego czy jesteś w pracy, na wakacjach czy w innym dowolnym miejscu. Jakie dokładnie funkcje posiada ta nowoczesna aplikacja stworzona przez amerykańskiego giganta?

Czy plafon Alexa Amazon jest polecany?

Wspomniana aplikacja jest jedną z najpopularniejszych tego typu aplikacji na świecie. Taka rekomendacja klientów jest chyba największą z możliwych. Dlatego musimy powiedzieć wyraźnie - lampka Amazon Alexa sprawdzi się dla każdego i w każdym domu. Jest ona prosta w obsłudze i pozwala na pełne zautomatyzowanie procedur zarządzania inteligentnymi urządzeniami w domu. W przypadku gdy dane źródło światła wyposażone jest w głośnik, wtedy sprawdźmy czy jest ono oznaczone jako lampa Amazon Echo. W takiej sytuacji dźwiękiem będziemy mogli sterować głosowo i otrzymamy sporo innych dodatkowych funkcji.

Jakie opcje dodatkowe otrzymamy kupując oświetlenie Alexa Amazon? Aplikacja pozwala na szeroką interakcję głosową z urządzeniem, zarządzanie muzyką, ustawianie alarmów, dostarczanie informacji pogodowych czy sportowych. Pod kątem sterowania urządzeniami dostajemy dostęp do możliwości pełnego zarządzania całym inteligentnym domem w jednym miejscu.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl