Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Lampa do jadalni - oświetlenie nad stół od Apeti LED
Lampy LED do jadalni - oświetlenie nad stół od Apeti

Stół - najważniejsze miejsce w każdej kuchni. Warto zadbać o to, by każdy detal go otaczający był funkcjonalny i dobrze dopasowany pod kątem estetyki. Kluczowe są zwłaszcza lampy nad stół, które po zamontowaniu mają nam służyć przez przynajmniej kilka lat. Jak wybrać najlepsze modele? Pisaliśmy o tym w artykule: Kupujemy lampy glamour do jadalni. Znajdziecie tam opis wszystkich najważniejszych parametrów, które należy wziąć pod uwagę podczas podejmowania decyzji zakupowej.

Gdy już znamy teorię, czas przejść do praktyki. Dziś chcemy Wam pokazać lampy do jadalni marki Apeti, która powstała w 2019 roku. Jest to oświetlenie LED, które można umieścić nad każdym miejscem spożywania posiłków, także tym zlokalizowanym w salonie.

 

lampy do jadalni Apeti Melville LED

 

Satynowe lampy do jadalni Apeti Melville

Mówiąc o Apeti Melville trzeba na początku stwierdzić, że są to duże lampy nad stół. Wysokie są one na 150 cm, szerokie na 101,5 cm i głębokie na 16,5 cm. Warto je więc wybierać zwłaszcza do pomieszczeń wysokich, w których przestrzeń do jedzenia ma większe wymiary. Źródłem światła w modelu jest LED zintegrowany, który świeci światłem neutralnym. Z kolei moc, jaką ma to oświetlenie jadalni, wynosi 30 W, co odpowiada żarówkom tradycyjnym o mocy ponad 150 W. Nie musimy się więc martwić o to, że podczas jedzenia będzie do nas docierała zbyt mała ilość światła.

 

lampa nad stol Apeti Kseros LED

 

Lampa nad stół LED chromowana - Apeti Kseros

Modele Apeti Kseros to dość nietypowe oświetlenie stołu w salonie. Składa się ono bowiem z dwóch prostokątnych modułów, których położenie względem siebie możemy modyfikować w szerokim zakresie. Każdy z tych elementów posiada zintegrowany system LED, a łączna ich moc to aż 45 W. Dla dociekliwych przedstawiamy jeszcze listę parametrów technicznych lampy Kseros:

  • styl - nowoczesny
  • materiał bazowy - metal
  • głębokość - 44 cm
  • szerokość - 90 cm
  • wysokość - 120 cm
  • waga - 1,4 kg
  • zasilanie - 230 V
  • barwa światła - neutralna

 

plafon do jadalni Apeti Clack

 

Do niskich jadalni - lampy Apeti Clack

Gdy kuchnia lub salon należą do tych raczej niskich, najlepiej jako lampy nad stół zamontować w nich designerskie plafony, takie jak Apeti Clack. Co prawda ich wysokość to zaledwie 7,5 cm, ale nie przeszkadza to w zachowaniu dużej funkcjonalności. A wszystko dlatego, że na to oświetlenie składają się trzy połączone ze sobą moduły LED umieszczone na prostokątnych ramkach. Łącznie konstrukcja ma szerokość 88,5 cm i posiada wykończenie w kolorze nikiel matowy. Warto też wspomnieć, że Apeti Clack to lekka lampa do jadalni - jej waga to niecałe 1 kg (dokładnie 0,82 kg).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl