Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Lampy Bluetooth

oświetlenie BluetoothNajlepsza lampa z Bluetooth

Nie tylko młodzi ludzie lubią nowoczesne technologie. Te ułatwiające życie funkcje znajdują szerokie grono odbiorców nawet wśród seniorów, którzy cenią wygodę jaką one dają. Gdy więc remontujemy dowolny dom czy mieszkanie i wymieniamy w nim oświetlenie, warto zastanowić się nad umieszczeniem tam urządzeń typu plafon Bluetooth. Jak on pracuje? Wewnątrz produktu znajduje się specjalny moduł z nadajnikiem, który bezprzewodowo łączy się z kompatybilnym modułem w telefonie, komputerze czy mobilnym tablecie. Pozwala to na łatwe, zdalne sterowanie systemem oświetlenia wtedy, gdy znajdujemy się w zasięgu sygnału opisywanego standardu komunikacji bezprzewodowej. 

W jakich sklepach dostępna jest lampa Bluetooth?

Zarówno lampka nocna Bluetooth, jak i każdy inny produkt tego typu, dostępny jest zarówno w sklepach internetowych (na przykład w tym znajdującym się pod adresem www.lajtit.pl), jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży (zapraszamy m.in. do Salonu Oświetlenia w Łodzi przy ul. Pabianickiej 163/165). Pamiętajmy przy tym, że oświetlenie wykorzystujące omawianą technologię to niemal każdorazowo lampa LED Bluetooth. Oprócz wygody codziennego korzystania zyskujemy więc też oszczędność energii.

W zależności od jakościi wersji zainstalowanego modułu i jego jakości, lampka Bluetooth może być sterowana z odległości od 10 metrów do nawet 100 metrów. Komunikacji nie zaburza większość obiektów typu ściany czy drzwi. Gdy więc siedzimy w ogródku czy drugiej części domu, nasza lampa sufitowa Bluetooth może być bez problemu zdalnie włączana czy wyłączana.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl