Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Niezawodne lampy do wnętrza szafy! – SPRAWDŹ
Niezawodne lampy do wnętrza szafy! – SPRAWDŹ

Nikt na samym początku aranżując pokój i wybierając szafy, nie myśli o ich wnętrzu. Najczęściej to co nas najbardziej boli jest wtedy, kiedy nie możemy z szafy wyciągnąć tego co aktualnie potrzebujemy i w półmroku próbujemy usilnie znaleźć daną rzecz. A rozwiązanie jest proste! Oświetlenie LED do szaf gwarantują satysfakcje użytkownika i są naprawdę praktyczne.

Jakie rodzaje lamp mogą posłużyć nam do oświetlenia wnętrza szafy? Wybrać produkty zasilane prądem stałym czy zmiennym? Pojedynczy punkt świetlny czy może listwa? Wszystkie odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule!

Jakie lampy do szafy wybrać?

Jakie lampy do szafy wybrać?

W zaoszczędzeniu czasu jak i nerwów na pewno oświetlenie ledowe do szafy będzie sprzyjające. Nie dość, że szybciej będziemy w stanie znajdować potrzebne nam rzeczy, ale również takie lampy umieszczone wewnątrz konstrukcji uatrakcyjnią jej wygląd. Jakie rodzaje lamp do szafy możemy wymienić?

  • Wydajne taśmy LED do szafy to jedne z najczęściej montowanych opraw we wnętrzach szaf. Wybierane są ze względu na swoje niewielkie rozmiary oraz elastyczność całego systemu. Produkty te wyposażone są w energooszczędną technologię LED, dzięki której, można mieć pewność, że na to oświetlenie nie pójdzie dużo pieniędzy za energię. Często paski LED wyposażone są pilot, którym zdalnie możemy sterować barwą i natężeniem światła.
  • Alternatywą do pasków ledowych jest oczywiście oświetlenie podszafkowe, które najczęściej wykorzystywane jest w aneksach kuchennych. Lampy podszafkowe do szafy mogą stworzyć przytulny nastrój. Sprawdzą się też jako delikatne oświetlenie nocne.
  • Nowatorskim rozwiązaniem jest zamontowanie wpustów podtynkowych w szafie. Cechują się dużą odpornością oraz zajmują niewielką ilość miejsca.

Lampa do szafy taśma ledowa Eglo Stripe-A  Oświetlenie do szafy pasek LED Eglo Stripes Flex  Lampa do szafy taśma LED Globo Band

Jak przygotować się do montażu oświetlenia szafy?

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jest to proces złożony, który najlepiej wykonać jeszcze przed zakupem lub zaprojektowaniem szafy. Najkorzystniejsze bowiem okazuje się oświetlenie LED w szafie w postaci pasków ledowych umieszczonych w zabudowie szafy na stałe. Również trzeba zastanowić się nad umieszczeniem włącznika, czy też zainstalowanie automatycznego włączania się światła po otwarciu drzwi szafy. Dodatkowo, trzeba wziąć pod uwagę fakt, czy będzie podłączenie do stałego zasilania czy też wykorzystana zostanie technologia bateryjna. Konstrukcja szafy, może zdominować również to, czy światło zamontujemy w taki sposób, aby światło padało w dół, w górę, albo w obu kierunkach. Jednakże możemy być pewnie, że oświetlenie LED szafy jest energooszczędne i wytrzymałe.

Lampa do wnętrza szafy Trio Simeo  Lampa do szafy Polux Podszafkowa  Oświetlenie do szafy Eglo Teya

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl