Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Google Assistant / Google Home

lampy wiszące google homeGoogle Home - oświetlenie takie, jakiego potrzebujesz

Marka Google weszła już do niemal każdej przestrzeni naszego codziennego życia. Spotkamy ją także w naszych mieszkaniach, domach, biurach i innych wnętrzach. Często bowiem wykorzystywany jest tam Asystent Google sterowanie światłem. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z tego rozwiązania, Google Home lampa może być łatwo skonfigurowana, sterowana i zarządzana z poziomu wygodnej, mobilnej aplikacji. Do programu możemy od razu podłączyć też takie sprzęty jak kamery monitoringu czy termostaty, co pozwoli na wspólne zarządzanie tymi domowymi instalacjami.

Poznaj Google Home sterowanie oświetleniem 

Aplikacja, o której piszemy, posiada kilka modułów. Najważniejszym z nich jest karta dom. To dzięki niej plafon Google Home może być szybko ustawiany przy użyciu skrótów odpowiedzialnych za najczęściej używane przez nas czynności. Ściemnienie oświetlenia, wyłączenie światła, włączenie muzyki - to tylko niektóre z dostępnych funkcji. Jeden prosty klik i gotowe. Kolejna karta, którą obsługujemy lampki Google Home, to karta zdarzenia. To na niej umieszczone są najważniejsze wydarzenia dotyczące domowych systemów, które możemy dowolnie powtarzać.

Program opisywany w tym tekście posiada też opcję "rutyny". Dzięki nim za pomocą jednego polecenia uruchomimy oświetlenie, odtworzymy wiadomości czy nawet sprawdzimy pogodę. Jak więc widać oświetlenie Google Home to jedna z dziesiątek funkcji aplikacji amerykańskiego giganta. Korzystanie z niej zmieni nasze życie na zdecydowanie łatwiejsze.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl