Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

lampka dla dzieci miśDziecięca lampka LED miś - wesoła ozdoba

Pokój najmłodszych domowników lubi radosne dodatki. Maluchy kochają motywy bajkowe, roślinne, piłkarskie czy zwierzęce. Równie chętnie wybierają też wszystko, co kojarzy im się z ich ulubionymi przytulankami. I takim właśnie produktem jest lampka miś. Dostępna jest ona w kilku różnych wersjach, zarówno tych stawianych na szafce, jak i wieszanych na ścianie czy suficie. Bardzo ciekawą opcją jest zwłaszcza lampka silikonowa miś. Jej miękka obudowa jest w pełni bezpieczna nawet dla najmniejszych dzieci. Maluch może ją nawet zrzucić na ziemię czy przytulać się do niej - w żadnym z tych wypadków nic złego się nie stanie.

Z czego może być zrobiona lampa miś? 

Najwięcej z omawianych produktów wykonywanych jest z tworzywa sztucznego. Dlaczego akurat z niego? Wpływ na to ma łatwość formowania i barwienia materiału oraz jego niewielka waga. Lampka nocna miś może być też wyprodukowana z drewna, a delikatne abażury szyje się często z tkaniny przepuszczającej światło. To, którą opcję wybierzemy, zależy wyłącznie od naszych upodobań.

A jakie nieoczywiste opcje może mieć miś lampka nocna? Najważniejszą z nich jest zmiana natężenia światła, czyli ściemniacz. Gdy dziecko wieczorem się bawi, wtedy możemy rozjaśnić oświetlenie, kiedy zaś zasypia - sprawić, że będzie ono dużo spokojniejsze. Wybrane produkty posiadają opcję zmiany koloru światła, na przykład z białego na zielony, niebieski czerwony i zielony. Czasem odbywa się to automatycznie, innym razem trzeba nacisnąć przycisk. 


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl