Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Wysyłka w
Promocja

Perfekcyjnie ogolona twarz lub wykonany makijaż wymagają odpowiedniego oświetlenia, dlatego nowoczesna lampa nad lustrem będzie doskonałym zakupem, dzięki któremu naszej uwadze nie umkną żadne niedociągnięcia. Warto pamiętać, aby lampy łazienkowe nad lustro posiadały odpowiednia klasę ochronności – IP44 – uodparniające je przed nadmierną wilgotnością.

Lampy nad lustro

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • -15% z kodem: MAM15
  • -15% z kodem: MAM15
  • -15% z kodem: MAM15
Kinkiet Lajtit Luis 04K131C Kinkiet Lajtit Luis 04K131C
Producent: Lajtit
Cena: 34,00 zł 129,99 zł
  • promocja

kinkiet łazienkowy nad lustroJakie wymagania muszą spełniać lampki nad lustro?

Lustrzana tafla pomocna jest w kilku sytuacjach. Pierwsza z nich ma miejsce zwłaszcza w garderobie czy korytarzu, gdy chcemy obejrzeć dopasowanie ubrania i pozostałych dodatków. Zupełnie inna sytuacja jest wtedy, gdy lampa łazienkowa nad lustro ma być pomocna przy wykonywaniu makijażu czy goleniu zarostu na męskiej twarzy. Jak wybrać model idealnie dopasowany do sytuacji? Jakie parametry powinien on mieć? Co musimy sprawdzić, zanim dokonamy ostatecznego zakupu w sklepie?

Jaki rozmiar powinna mieć lampka nad lustro?

Omawiane oświetlenie zazwyczaj ma kształt podłużny. Najlepiej więc, jeśli jego szerokość będzie równa szerokości lustrzanej powierzchni, nad którą będziemy je umieszczać. Tyko bowiem taki kinkiet nad lustro dobrze, równomiernie doświetli całą przestrzeń odbijającą naszą postać. W innym wypadku niektóre fragmenty pozostałyby zacienione, przez co oddawany przez nie obraz nie byłby w pełni zgodny z naturalnym.

Jeśli chodzi o oświetlenie lustra łazienkowego kluczowa jest też barwa światła. By prezentowany obraz był taki, jakie ludzkie oko widzi na co dzień, powinna być ona neutralna. Określa się ją jako tę, która najbardziej zbliżona jest do światła dziennego. W specyfikacji technicznej szukajmy więc oznaczeń temperatury barwowej na poziomie 3 500-4 500 Kelwinów. Kończąc ten tekst nie można zapomnieć o jeszcze jednej kwestii. To kolor obudowy, jaki będzie miała nasza lampa nad lustro. Nie odkryjemy Ameryki jeśli powiemy, że powinien być on dopasowany do kolorystyki innych dodatków znajdujących się w otoczeniu.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl