Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

kamery Secury Light aplikacjaSecury Light - oświetlenie z systemami bezpieczeństwa w domu

Posiadacze zarówno małych domów, jak i okazałych posiadłości, coraz częściej inwestują w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Ich podstawą są kamery, w sterowaniu któymi pomaga aplikacja Secury Light od Lutec. Po połączeniu z lampą Lutec zapisującą obraz i dźwięk na naszym komputerze czy smartfonie na bieżąco będziemy mieli podgląd tego, co widać i słychać w zasięgu kamery. Co jeszcze oferuje nam oświetlenie Secury Light od Lutec? Czego możemy się spodziewać po tym oprogramowaniu?

Czy lampa Secury Light podniesie bezpieczeństwo domu?

Od razu powiedzmy to bardzo jasno: Secury Light app to nowoczesna technologia dostarczająca rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa Twojego inteligentnego domu. Dzięki niej połączysz zewnętrzne oświetlenie ledowe, kamery wysokiej jakości, głośnik, mikrofon oraz alarmowy system. Co ważne, instalacja zapewnia komunikację dwuierunkową, a więc nie tylko widzisz i słyszysz dźwięki, ale też możesz je przekazywać do osób znajdujących się w pobliżu urządzenia.

Wybierając kinkiet Secury Light z kamerą Ty, Twoi najbliżsi i Twoje mienie będziecie chronieni całą dobę, a kontrolę nad dobytkiem będziesz mógł sprawować nawet będąc w drugiej części świata. Aplikacja będzie też służyła Wam jako domofon z obrazem wideo, dzięki któremu nie wpuścisz do wnętrza nikogo obcego. By poprawnie ustawić lampy Secury Light nie musisz mieć dużego doświadczenia. Wystarczy podstawowa wiedza dotycząca nowoczesnych programów oraz kilka lub kilkanaście minut wolnego czasu.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl