Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

inteligentny dom oświetlenieJaki system smart home do domu - lampy?

W tym krótkim tekście chcemy poruszyć temat lamp wewnętrznych, którymi można zarządzać w nowoczesny sposób. Chodzi przede wszystkim o inteligentne oświetlenie w domu. Takie same rozwiązania można jednak śmiało stosować także w biurach, małych mieszkaniach czy różnorakich przestrzeniach użyteczności publicznej (restauracje, banki, hotele, biura etc.). Mówiąc krócej: chodzi nam o inteligentne oświetlenie pokoju czy korytarza każdego typu. Czemu się przyjrzeć przed jego ostatecznym wyborem? Które cechy, parametry, dane techniczne powinny stać się dla nas najważniejsze przy przeglądaniu ofert w sklepach internetowych i stacjonarnych?

Skuteczne domowe oświetlenie smart home

Większość mieszkalnych pomieszczeń wewnętrznych to tak zwane pomieszczenia suche, czyli takie w których nie ma zbyt dużej ilości wilgoci. W tych przestrzeniach śmiało można montować system inteligentnego oświetlenia domu mający klasę szczelności IP20. Jego ciekawą częścią będzie plafon sufitowy czy nawet smart lampka nocna do sypialni. W przestrzeni zajmowanej przez ucznia świetne sprawdzi się za to inteligentna lampka na biurko do pokoju nastolatka.

Zanim jednak postawimy na konkretne rozwiązanie, przetestujmy różne aplikacje smarty home. To bowiem od wygody jej używania będzie zależał komfort, jaki da nam inteligentne oświetlenie mieszkania. Oczywiście musimy się też zastanowić, czy z przedmiot taki chcemy się łączyć za pomocą modułów Bluetooth czy Wi-Fi. Bo jeśli chodzi o wewnętrzne lampy smart, praktyczność to przecież kluczowa cecha użytkowa.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl