Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Smart Life

zarządzanie światłem smart life appOświetlenie Smart Life - aplikacja szybko zyskująca na popularności

Programów na urządzenia mobilne, które pozwalają sterować inteligentnym domem, jest wiele. Oczywiście jedne z nich są bardziej popularne, inne mniej. Jednak jednym z tych, który w ostatnim czasie wyraźnie wybija się ponad inne, jest sterowanie lampami Smart Life. Ta nowoczesna, rozbudowana aplikacja pozwala na proste i szybkie zarządzanie domowymi urządzeniami inteligentnymi. Wszystko po to, byśmy mogli żyć mądrzej i bardziej komfortowo.

Co wyróżnia lampy Smart Life App?

Na tle innych programów ten, o którym tu mówimy, wyróżnia się niezwykłą łatwością obsługi. Cała konfiguracja aplikacji nie powinna nam zająć więcej niż kilka krótkich minut, a późniejsza obsługa to tak naprawdę każdorazowe maksymalnie kilka kliknięć w odpowiednie miejsca. Urządzenia takie jak plafony Smart Life i inne inteligentne sprzęty aplikacja może podzielić na 8 niezależnych grup, którymi łatwo będzie zarządzać. System złączy w sobie czujniki (dymu, ognia czy ruchu), żarówki, zamki, gniazdka, a nawet bardziej zaawansowane fotele masujące i sprzęty medyczne!

Aplikacja Smart Life oświetlenie pozwala na stworzenie kompleksowych harmonogramów pracy dziennej czy tygodniowej. Dzięki temu poszczególne sprzęty automatycznie się uruchomią, wyłączą bądź ustawią w określony tryb w ściśle wyznaczonym czasie. Co więcej, każda osoba używająca aplikacji będzie mogła mieć w niej nadane różne uprawnienia. Przykładowo, za systemy bezpieczeństwa będzie odpowiedzialna tylko jedna osoba, ale już Smart Life lampa będzie administrowana przez wszystkich domowników.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl