Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

lampy smart na zewnątrzInteligentne oświetlenie ogrodu - piękne i praktyczne

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że rozwiązania smart home obecne się we wnętrzach budynków. Ale czy wiemy, że lampa zewnętrzna wifi to także świetny dodatek do ogrodu? Wystarczy, że wybierzemy model o odpowiedniej klasie szczelności: minimum IP44 na balkon czy taras i wyższym na przestrzenie w pełni otwarte. Gdy ta cecha będzie właściwa, nasza ogrodowa lampa smart przeżyje z nami długie lata. A łącząc ją w jeden praktyczny zestaw z urządzeniami w domu, będziemy mogli wszystkim sterować z poziomu jednej, mobilnej aplikacji. Chyba nie ma bardziej wygodnego rozwiązania!

Zewnętrzny plafon LED smart - czy jest drogi?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest dość subiektywna. Ale, co jest do przewidzenia, urządzenia zintegrowane z technologiami mobilnymi zawsze będą droższe od tych, które są obsługiwane w tradycyjny sposób. Inteligentna lampa ogrodowa wifi czy Bluetooth musi być bowiem wyposażona w te elektroniczne moduły, które podnoszą całkowity koszt jej wytworzenia. 

Oświetlenie smart na zewnątrz często wykorzystuje także inne ciekawe technologie. Jego częścią może być kamera, numer na dom, głośnik czy szeroko już stosowany czujnik ruchu i zmierzchu. Aplikacja zdalnego sterowania pozwala na odpowiednie zarządzanie każdą z tych funkcji, dokładnym dopasowaniem jej do tego, czego akurat chcemy. Mając taki inteligentny kinkiet smart na elewację otoczenie domu będzie nie tylko po prostu lepiej rozjaśnione, ale przede wszystkim bezpieczniejsze.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl