Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Lampy solne

lampa solnaCzy lampa solna powinna znaleźć się w każdym domu?

Naszym zdaniem odpowiedź jest jednoznaczna: zdecydowanie tak! Lampa solna właściwości ma bowiem bardzo wiele i wszystkie z nich są pozytywne. Dzięki temu, że żarówka rozgrzewa solne kryształki, emitują one znaczną ilość jonów ujemnych, które dobrze wpływają tak na nasze zdrowie, jak i samopoczucie. Dodatkowo omawiany produkt po prostu pięknie wygląda w każdym typie wnętrza, bez względu na rodzaj jego wystroju.

Jeśli chodzi o zdrowie, lampy solne w pierwszej kolejności wpływają na nasze drogi oddechowe, zmniejszając ryzyko ich chorób. To rozwiązanie polecane jest więc między innymi alergikom i astmatykom, u których cenne mikroskładniki regenerują płuca i inne elementy przewodu oddechowego.

Lampa z soli - jak wpływa na nastrój?

Składniki mineralne zawarte w kryształkach wspomagają ludzki organizm. Unikalny skład chemiczny sprawia także, że sól usuwa z powietrza kurz, grzyby, a nawet pleśń. Lampka z soli gwarantuje więc nie tylko zdrowie, ale również lepszy sen, dobre samopoczucie i zwiększoną koncentrację. Ale i to nie koniec. Jonizowanie powierza to zarazem niwelowanie szkodliwego wpływu urządzeń elektronicznych, takich jak komputery czy telewizory. A te przecież każdy z nas ma w swoim domu.

Gdy potrzebujemy większej ilości tlenu w powietrzu, z pomocą przychodzi także lampa kryształ solny. To działanie w połączeniu z ciepłym światłem przebijającym przez sól pomaga w relaksie po ciężkim dniu pracy czy nauki. Oświetlenie solne powinno więc być w każdym z naszych pomieszczeń, zwłaszcza w tym, w którym przebywamy najwięcej.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl