Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Niezwykła lampa spirala - poznaj 4 modele!
Niezwykła lampa spirala - poznaj 4 modele!

Bardzo lekka wizualnie. Niecodzienna. Piękna. Zastanawiacie się, czego dotyczą te przymiotniki? Czas przedstawić Wam niezwykle ciekawy rodzaj oświetlenia, który określany jest jako lampa spiralna. Może ona występować w dwóch wersjach: klasycznego oświetlenia z żarówką, do którego dodano zakręcony klosz, oraz oświetlenia LED z odpowiednio ukształtowanym modułem świecącym.

W jakiej kolorystyce może być stworzona lampa jak sprężyna? Jaką może mieć ona wielkość? Ile źródeł światła? Nad tymi oraz wieloma innymi kwestiami zastanowimy się w poniższym tekście. Zaprezentujemy Wam też cztery produkty, na które nasi klienci decydują się niezwykle często.

 

biała sufitowa lampa spiralna emibig saga

 

Przedstawione niżej modele mają zintegrowany LED bądź też miejsce na jedną, dwie lub trzy żarówki E27. Klosze tych z żarówkami mają układ pionowy bądź poziomy i radosne lub stonowane kolory. Więcej o poszczególnych wersjach poniżej.

 

Potrójna lampa wisząca spirala EMIBIG SAGA

Model Saga od Marki Emibig to produkt, pod którego kloszami znajdują się oprawy na 3 żarówki. Kształt tego oświetlenia będzie odpowiedni nad stół czy nad kuchenną wyspę. Jeśli chodzi o kolorystykę, możemy zdecydować się na radosną, żółtą barwę lub też na klasyczną biel. Obie wersje mają szerokość 66 centymetrów i wysokość 100 centymetrów. Konstrukcja jest wykonana z lakierowanej stali, dzięki czemu posiada świetną, wieloletnią trwałość. Wracając jeszcze do żarówek, każda z montowanych tu nie może mieć mocy większej niż 60 watt. Większa wartość mogłaby przeciążyć instalację.

 

żółta lampa wisząca sprężynka emibig saga

 

Lampa serpentyna SPOT LIGHT KOMET

Te produkty sprzedawane są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Dostajemy jednak spory wybór jeśli chodzi o rodzaj zagięć na serpentynie. Podstawowe modele: 1851102 i 1851104 posiadają najprostszy układ i wyglądają jak lampa sprężyna. Źródło światła jest tu jedno (żarówka E27), wysokość wynosi 120 centymetrów, a średnica w najszerszym miejscu - 34,5 centymetra. Produkty z serii Komet polecamy nad mniejsze stoły lub jako główne oświetlenie w mniejszym i średniej wielkości pomieszczeniu.

 

zakręcone lampy spot light komet

 

Sufitowe lampy sprężyny EMIBIG SAKER 273/4

Mocny fiolet lub czysta biel: takie kolory może mieć klosz oświetlenia z serii Saker. Jest on ułożony poziomo i zakręcony sześciokrotnie. Pod kątem wysokości jest to najniższy z opisywanych dotąd produktów: mierzy 80 centymetrów. Szerokość wynosi natomiast 50 centymetrów. Żarówki te lampy spiralne mają mocowane pod kątem prostym do podłogi, co jest stosunkowo rzadko spotykanym rozwiązaniem. Jednak to położenie w żaden sposób nie ogranicza zakresu ich świecenia.

 

emibig saker oświetlenie spiralne

 

Lampa w kształcie spirali MAXLIGHT APPLE P0335

Czas już kończyć ten krótki przegląd. Zanim jednak do tego dojdzie, chcemy Wam przedstawić jeszcze jeden, nieco odmienny model. To produkt który wygląda jak sprężynka, ale nie za sprawą klosza, tylko dzięki odpowiedniemu ułożeniumodułu ledowego. Ten LED zintegrowany świeci bardzo mocno (2 800 lumenów). Jego barwa światła znajduje się na bardzo często spotykanym poziomie 3 000 Kelwinów, jest więc przyjemnie ciepła. Całą konstrukcję wykonano z akrylu.

 

ledowa lampa serpentynka maxlight apple

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl