Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Obsługa przez WiFi
USB
Cena
  • od
    do
Promocja

Tuya Smart

plafon sufitowy tuya smartZaawansowana aplikacja smart? Poznaj Tuya - lampy też nią włączysz!

Niektóre aplikacje sterujące inteligentnym domem zarządzają tylko ściśle wybranymi urządzeniami. Jeśli jednak posiadamy kilka nowoczesnych systemów, warto zainwestować w bardziej rozbudowane rozwiązania. Jednym z nich jest oświetlenie Tuya Smart. Ta zaawansowana aplikacja jest w stanie obsługiwać niemal każdy inteligentny sprzęt w domu czy ogrodzie, dopasowując jego ustawienia idealnie do naszych potrzeb.

Lampy Tuya Smart - urządzenia rozjaśniające dom

Przejrzyjmy pokrótce sprzęty, które można obsługiwać powyższą aplikacją. Że oświetlenie, to już wiemy. Do tego dochodzą bramy automatyczne, kamery monitoringu, rolety w oknach, klimatyzacja, alarmy, filtry powietrza, a nawet coraz modniejsze odkurzacze samojezdne. Program jest stale rozbudowywany, dzięki czemu możliwości, jakie mają plafony Tuya Smart Life i inne domowe systemy spod tego znaku stają się jeszcze większe.

Na koniec zajmijmy się tematem kinkiety Tuya Smart opinie. Z samego sklepu google program został pobrany kilkanaście tysięcy razy, a ogólna ocena użytkowników to 4,7 na 5. Możemy więc śmiało przyjąć, że lampa Tuya wifi zadowala zdecydowaną większość jej użytkowników, zarówno tych indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bo takie inteligentne systemy wykorzystywane są nie tylko w domach, ale i w przestrzeniach komercyjnych. Każdy z odbiorców równie bardzo docenia bowiem budowanie scen świetlnych czy planowanie scenariuszy godzinowych.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl