Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Lampy Wi-Fi

plafony sufitowe wifiCzy w każdym domu sprawdzi się lampa wifi?

Niemal każdy z nas ma już dostęp do technologii wifi. Znajdziemy ją w praktycznie każdym komputerze, tablecie i smartfonie. Wbudowywana jest ona w pralki, lodówki czy samochody. Coraz więcej klientów decyduje się też na produkty określane jako smart LED lampa WiFi. Jak pracuje taki przedmiot? Czy każdy poradzi sobie z jego obsługą? Czy można go połączyć z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu?

Plafon wifi to hit sprzedaży

Czym ogólnie jest omawiana technologia? To moduł, który pozwala na połączenie się niemal każdego urządzenia z internetem. Wystarczy więc nam na przykład lampka nocna na wifi i smartwon, i już mamy kompletny mobilny zestaw. Po sparowaniu tych przedmiotów możemy włączać oświetlenie mając włączony internet w domu i będąc podłączonym do internetu w chociażby telefonie w dowolnym miejscu na świecie. Smartfonem czy tabletem taka lampa na wifi może zostać włączona lub wyłączona, rozjaśniona lub ściemniona, jej światło ocieplone bądź schłodzone a nawet ustawione na świecenie w kolorystyce RGB. Wszystko jest zależne od tego, jakie dokładnie funkcje posiada dany produkt.

Co ciekawe, lampa sterowana wifi może być połączona z kilkoma urządzeniami mobilnymi. Zarządzać niż może więc każdy z domowników oddzielnie. W jednym smartfonie czy tablecie można też sparować całe domowe oświetlenie wifi. Jest to bardzo wygodne, gdyż jednym kliknięciem uruchomimy wszystkie światła w budynku. Oczywiście istnieje też taki produkt jak lampa zewnętrzna wifi, a więc urządzenie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie światłem w ogródku.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl