Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Promocja

Aby uniknąć zapalania światła w ciemności warto zainwestować w lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu, które nie raz mogą ochronić przed potknięciem się i bolesnym upadkiem. Oprócz tego, zakup tego typu oświetlenia pozwoli na zaoszczędzenie energii, zwłaszcza jeśli wybrane zostaną lampy ledowe z czujnikiem ruchu.

lampa ogrodowa z czujnikiem ruchuNajlepsza lampa z czujnikiem ruchu - czyli jaka?

Lampy na czujnik ruchu to niezastąpiona pomoc. Dzięki nim spacery wokół domu czy po ogrodzie są dużo bezpieczniejsze, a przy tym system oświetlenia zachowuje bardzo wysoki poziom energooszczędności. Z kolei plafon z czujnikiem ruchu jest świetnym dodatkiem na balkon i taras, na których spędzamy niewiele czasu. By jak najlepiej wybrać omawiane oświetlenie, należy dokładnie poznać zasady jego działania oraz dodatkowe funkcje, jakie może posiadać. A tych drugich jest przynajmniej kilka.

Czy kinkiet z czujnikiem ruchu warto kupić?

Odpowiedź jest krótka: absolutnie tak! Zacznijmy jednak od przedstawienia zasady pracy lampy na ruch. Najczęściej spotykane są produkty, które wykrywają zmiany w promieniowaniu podczerwonym. Detektor podczerwieni wyposażony w soczewkę zwiększającą zasięg jego pracy szybko reaguje na zmiany cieplne zachodzące w pobliżu czujnika. Po wykryciu zmiany w promieniowaniu lampa z czujnikiem ruchu zostaje włączona, a gdy zmiany ustaną - oświetlenie samo się wyłączy.

Warto zaznaczyć, że coraz popularniejsze są lampy solarne z czujnikiem ruchu. Bateria słoneczna w nie wbudowana sprawia, że całego systemu nie musimy podłączać do sieci elektrycznej. Jest to bardzo wygodne - nie musimy podłączać się do domowej sieci elektrycznej. A dodatkowo taki kinkiet z czujnikiem ruchu nie generuje nam żadnych kosztów. A przy tym jest tak samo trwały jak jego odpowiedniki z kablem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl