Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

lampa LED kameraJakie funkcje ma lampa z kamerą?

Bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców to sprawa niezwykle ważna. Należy więc o nie dbać w wyjątkowy sposób. By tak mogło się zadziać, przyda się lampa zewnętrzna z kamerą. Ma ona formę dyskretnego, elewacyjnego kinkietu, w który wbudowano dodatkowe funkcje. Bo, co ważne, wspomniane produkty zazwyczaj wyposażone są nie tylko w rejestratory obrazu, ale też głośniki i mikrofony. Dzięki temu możemy dokładnie śledzić to, co dzieje się w okolicy i wysyłać komunikaty głosowe do osób znajdujących się przy oświetleniu.

Bardzo często spotkamy połączenie lampa z kamerą i czujnikiem ruchu. Ta dodatkowa opcja jest oszczędna i pozwala wygodnie dojść do budynku, bez konieczności szukania włącznika. Co prawda wspomniany detektor spotkamy w wielu produktach elewacyjnych, ale rzadko otrzymamy takie duże zestawienie.

Inteligentna kamera w lampie zewnętrznej

Producenci omawianego oświetlenia w swoich nowoczesnych pomysłach idą jeszcze dalej. Spod ich rąk wychodzi coraz częściej lampa z kamerą WiFi. Te produkty smart obsługiwane są za pomocą dedykowanej aplikacji, możemy więc korzystać z ich funkcjonalności nawet wtedy, gdy jesteśmy daleko od miejsca zamieszkania. Ważne tylko, by model był podłączony do routera WiFi.

Co jeszcze zasługuje tu na podkreślenie? Na pewno energooszczędność i bardzo duża trwałość źródła światła. Większość oferty można określić bowiem jako lampa LED z kamerą, która najczęściej zalicza się do grupy kinkiet zewnętrzny z kamerą.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl