Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Obsługa przez WiFi
USB
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

plafon z timeremCo określamy jako lampki z timerem?

Stawiasz na rozwiązania, które są nie tylko ładne, ale i praktyczne? To tak jak coraz więcej kupujących. W odpowiedzi na ich potrzeby został stworzony produkt określany jako lampka z regulatorem czasowym. Jego działanie jest proste. Uruchamiasz taki model, a potem za pomocą przycisku, pokrętła czy aplikacji w telefonie określasz, kiedy nastąpi jego wyłączenie. Możesz więc śmiało oddać się drzemce bez obaw, że wydasz zbyt dużo na prąd zużyty przez źródło światła.

Kto jeszcze pokocha lampy z wyłącznikiem czasowym?

Powyższe rozwiązanie na pewno docenią rodzice małych dzieci. Gdy bowiem te zasypiają, lubią mieć zapalone delikatne światło. Jednak dobrze jest, by takiemu maluchowi nie przeszkadzać w procesie usypiania poprzez zaglądanie do niego i wyłączanie lampki. Oświetlenie z programatorem czasowym pozbawi nas tych problemów, a malec będzie się mógł cieszyć pełnym spokojem.

Lampa z timerem to też rozwiązanie dla tych osób dorosłych, które lubią precyzyjnie odmierzać czas. Chcesz poczytać książkę przez pół godziny i wtedy dopiero zacząć zasypiać? Nie ma sprawy? Planujesz popracować godzinę, a potem oddać się relaksowi? Oświetlenie ze sterownikiem czasowym znacznie Ci to ułatwi. 

A czy w ogrodzie omawiane rozwiązanie sprawdzi się równie dobrze? Bez wątpienia tak. Zewnętrzne lampy z regulatorem czasowym włączysz samodzielnie wieczorową porą, zaś po wybranej liczbie godzin produkt wyłączy się bez Twojego najmniejszego udziału. Dostajemy więc wygodę i możliwość oszczędzania proądu zarazem.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl