Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja

Lampy zewnętrzne stołowe

zewnętrzne lampy na stółCiekawe produkty - lampy stołowe zewnętrzne

W ogródku czy na tarasie można wykorzystywać bardzo wiele rodzajów oświetlenia. Jednak chyba najmniej popularnym z nich są lampki zewnętrzne na stół. Są to modele mające od kilku do nawet ponad 30 centymetrów wysokości, które możemy postawić tak na blacie stołu, jak i na parapecie czy półce. Co więcej - niektóre z nich posiadają w górnej części poręczny uchwyt, dzięki któremu można je łatwo przenosić, ale też podwiesić pod sufitem wykorzystując mały haczyk.

Czy lampka na stół ogrodowy może mieć dodatkowe funkcje?

Oczywiście, tego typu artykuły mogą pełnić także dodatkowe, pozaoświetleniowe funkcje. Przykładowo, lampki stołowe ogrodowe Lucide Clairette to kostki, w których wnętrzu można ustawić mały element dekoracyjny. Bardziej rozbudowane produkty wyposażane są na przykład w głośnik Bluetooth. Niekiedy funkcjonalność ukryta jest także w kształcie. Lampka nocna na zewnątrz może mieć chociażby formę coolera, czyli wiaderka służącego do schładzania napojów w butelkach.

By poszczególne modele były jak najbardziej mobilne, bardzo często spotkamy się z zasilaniem USB. W takim wypadku ogrodowa lampka nocna posiada wbudowany akumulator magazynujący energię i pozwalający na kilka godzin pracy urządzenia bez konieczności podłączania do zasilania. Zanim jednak wydamy pieniądze na wymarzone oświetlenie z omawianej kategorii sprawdźmy jego klasę szczelności. Jeśli oświetlenie stołu ogrodowego ma być bezpieczne i trwałe, musi ono posiadać szczelność oznaczoną na poziomie minimum IP44.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl