Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
USB
Wysyłka w
Promocja

Cleoni

lampy Cleoni - Lajtit.plWyjątkowe lampy Cleoni - design, który tworzy kulturę

Marka Cleoni od 1998 tworzy najlepsze polskie oświetlenie, które jest znane i lubiane zarówno w naszym kraju, jak i na wielu innych europejskich rynkach. Jednym z wyróżników tego producenta jest innowacyjność zapewniana na każdym etapie działania. Nowatorskie projekty lamp realizowane są w stale unowocześnianym parku maszynowym. Do produkcji pierwszych opraw oświetleniowych, użyto masę gipsową oraz ceramiczną. Był to strzał w dziesiątkę bowiem materiały są w użytku po dziś dzień. Do tego dochodzi stała współpraca ze sprawdzonymi firmami technologicznymi, co w efekcie zapewnia ciekawe lampy wykonane tak, by służyły przez bardzo długie lata.

Oświetlenie Cleoni - największe zalety polskich lamp

Wspomnieliśmy już o dwóch dużych zaletach, jakie posiadają lampy Cleoni, czyli wytwarzaniu ich w nowoczesnym parku technologicznym i przy użyciu innowacyjnych technologii. Kluczowy jest tu także zrównoważony rozwój, nakierowany na potrzeby klientów, ich satysfakcję z produktów i z jakości obsługi. W asortymencie znajdą się lampy nowoczesne, ale również lampy w stylu skandynawskim np. kinkiet drewniany Cleoni Caspe.

Produkty Cleoni już na etapie projektowania tworzone są z myślą o konkretnych budynkach. W ofercie producenta znajdziemy więc lampy do domów, mieszkań i rezydencji, lampy do hoteli, pubów i restauracji czy lampy do biur, sklepów, szkół i salonów wystawienniczych.

W ofercie producenta oświetlenie wyróżnia się tym, że mamy możliwość zakupu danej oprawy w różnych szerokościach, z różnym źródłem światła czy też dowolną długością łańcucha czy kabla. Możliwość elastycznego dobrania idealnego oświetlenia spełnia wszelkie potrzeby klientów. 

Myślą przewodnią marki Cleoni są słowa, które wypowiedział kanadyjski projektant Robert L. Peters:

Design tworzy kulturę.
Kultura kształtuje wartości.
Wartości określają przyszłość.

Dlatego też wszystkie serie lamp Cleoni (takie jak Cleoni Atego LED, Cleoni Mafur LED czy Cleoni Lukomo) są bezkompromisowo dopracowane. By nasza przyszłość była pełna najlepszych wartości.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl