Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Lampa z rybkami – zobacz najlepsze modele!
Lampa z rybkami – zobacz najlepsze modele!

Połączenie wody z elektrycznością nie wydaje się dobrym pomysłem, a jednak produkt taki jak lampa wodna z rybkami może całkowicie odmienić zdanie na ten temat i pokazać, że fuzja lampki elektrycznej z akwarium jest możliwa. W dzisiejszym wpisie wyjaśnimy z czego stworzone jest takie oświetlenie, jakie może mieć dodatkowe, interesujące i przydatne funkcje oraz jak o nie dbać, tak aby lampka nocna rybki służyła Ci przez długi czas.

Lampka z rybkami

Lampka – rybki w akwarium

Lampa z rybami imituje akwarium, lecz w przeciwieństwie do niego, pod żadnym pozorem nie można włożyć do niej żywych egzemplarzy tych stworzeń. Po pierwsze, do lampek tego typu w celu zachowania ich czystości wlewana jest woda destylowana, pozbawiona soli mineralnych i zanieczyszczeń, a po drugie – rybki nawet w odpowiedniej dla nich wodzie, nie miałyby w takim „naczyniu” wystarczającej ilość powietrza i miejsca do pływania.

Lampa rybki Rybki w lampce nowoczesna lampka z rybami

Lampka nocna dla dzieci - akwarium rybki często od razu sprzedawana jest ze sztucznymi, różnokolorowymi, wyrazistymi rybkami, podobnymi do tych, które występują w zabawkach. Produkt dla dzieci jest absolutnie bezpieczny – dzięki technologii LED lampki z pływającymi rybkami nie ulegają przegrzewaniu. Nie są również podatne na stłuczenia, ponieważ zamiast ze szkła, wykonane są z tworzywa sztucznego – plastiku, a podstawy niekiedy ze stali nierdzewnej.

Lampka nocna z pływającymi rybkami – 3 topowe modele!

  1. Lampa podłogowa z rybkami Leuchten Direkt AVA

Lampka rybki

Wysoka na blisko 120 cm, transparentna lampka ledowa akwarium z włącznikiem na obudowie, posiada metalową oprawę w kolorze satyny. W zestawie dołączonych jest 10 kolorowych rybek ozdobnych, które unoszą się w destylowanej wodzie wraz z pęcherzykami powietrza. Lampa RGB - może świecić na różne kolory i dzięki temu zmieniać klimat panujący w pomieszczeniu, w którym się znajduje.   

Rybki w lampie nocnej Lampka nocna z rybką

  1. Lampa stołowa z rybami Leuchten Dirket AVA

Lampka stołowa z rybkami

Nocna/stołowa lampka z rybkami w środku mierzy 36 cm. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, świeci na różne kolory (RGB) i posiada włącznik na kablu. Dzięki technologii LED jest energooszczędna i nie narazi na dodatkowe koszty. Do zestawu dołączone są również 3 sztuczne, kolorowe rybki. W swoim pokoju szczególnie pokochają je dzieci, które nie lubią zasypiać przy zgaszonym świetle i takie, które chciałyby mieć własne akwarium.

  1. Ledowa lampa z rybkami Globo MENDOZA

Z rybkami lampka podłogowa

Nowoczesna lampa stojąca LED – pływające rybki mierzy 120 cm, posiada zmienną barwę światła, włącznik na kablu i sztuczne, ozdobne rybki w zestawie w ilości pięciu sztuk. Lampka rybki wykonana jest z tworzywa sztucznego, przez co będzie trwała i bezpieczna w użytkowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl