Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Najładniejsze choinki LED - zobacz je!
Najładniejsze choinki LED - zobacz je!

Symbolem, który niezaprzeczalnie kojarzy się ze świętami jest choinka. Zwyczaj zdobienia jej pochodzi z Alzacji – krainy historycznej w północno-wschodniej Francji. Na drzewkach wieszano tam jabłka oraz ozdoby wykonane z papieru w nawiązaniu do rajskiego drzewa. Do Polski tradycja  ubierania choinki trafiła w okresie zaborów za sprawą niemieckich protestantów. Przystrojone niegdyś świecami a dzisiaj lampkami bożonarodzeniowe drzewko symbolizuje życie, trwałość i odrodzenie. Dziś z jego zakupem wiążą się niekiedy niełatwe do rozstrzygnięcia dylematy – kupić sztuczne czy żywe? Zielone czy kolorowe? A może choinka LED? W tym wpisie dowiesz się jakie zalety posiada drzewko ledowe bożonarodzeniowe i rozstrzygniesz czy warto je mieć w swoim domu!

Choinki bożonarodzeniowe

Duża choinka świecąca – nowoczesne drzewko dekoracyjne LED

Choinka światłowodowa to fuzja tego co nowe i tradycyjne. Na rynku dostępna jest w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu nietrudno jest znaleźć model odpowiedni do swojego domu lub mieszkania. W przestronnych salonach doskonale sprawdzi się wysokie na ponad 200 centymetrów  drzewko LED świąteczne takie jak Markslojd GRANLUND, które dzięki wysokiej klasie ochronności (IP44) wystawić można również do swojego ogrodu! Kupując ten produkt, możesz być pewien, że zakupiona przez Ciebie choinka ledowa nie będzie zakrzywiona jak niektóre choinki naturalne. Wybrać możesz też jej wersję z imitacją śniegu, która wyróżni się na tle tradycyjnych bożonarodzeniowych drzewek.

Wysoka choinka ledowa Choinka ledowa wysoka 

Mała choinka LED - świecące drzewko na Boże Narodzenie

W niewielkich pomieszczeniach choinka świetlna LED również świetnie sprawdzi się jako piękna dekoracja i dodatkowe źródło oświetlenia pokoju. Na półce, szafce nocnej, biurku lub innej wybranej przez Ciebie powierzchni, proponujemy ustawić artykuł taki jak mini choinka LED Sompex PINE-S.  Złota, trójkątna choinka z ledów prezentować będzie się bardzo elegancko i efektownie. Minimalistyczne, połączone ze sobą choinki świecące Markslojd NYGARDEN zasilane na baterie, wysokie na ok. 17 cm i szerokie na ponad 100, doskonale sprawdzą się jako dekoracja długiego parapetu czy komody.

Złota choinka LED Ledowe choinki

Choinka z lampkami ledowymi – poznaj jej różne oblicza

Choinka sztuczna ledowa nie musi do złudzenia przypominać naturalne drzewko oplecione kolorowym lampkami. Czasami wystarczy już sam kształt lampki, który od razu przywiedzie na myśl bożonarodzeniowy symbol. Przykładami takich produktów jest niewielka choinka spirala LED Markslojd GULLABO lub choinka LED stożek Markslojd RAMSTA.

Choinka spirala Choinka stożek

Dodatkowo, czy to choinka LED na ścianę czy bożonarodzeniowa ledowa choinka stołowa, wykonana może być nie tylko z tworzywa sztucznego, ale i z naturalnych materiałów. Wśród takich drzewek, najpopularniejsza będzie choinka drewniana LED Markslojd HULDA lub PRINCE.

Drewniana ledowa choinka LED drewniana choinka

Choinka LED LED choinka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl