Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Lampa podłogowa z abażurem
Lampa podłogowa z abażurem

Kiedyś jakby za karę, cały czas stawiano je w kącie. Teraz coraz chętniej wystawia się je na pierwszy plan. Mowa o takich produktach jak lampy stojące z abażurem, o których nie warto zapominać podczas oświetlania przestrzeni swojego domu lub mieszkania. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej!

Lampy podłogowe z abażurami

Lampa z abażurem – stojąca i szykowna

Omawiany rodzaj produktu idealnie nadaje się do salonu, sypialni, do korytarza. Lampy stojące podłogowe z abażurem są bardzo uniwersalne, pasują niemalże do każdego wnętrza a ich wybór na rynku jest bardzo szeroki. Abażury dostępne są w wielu kształtach, wzorach i kolorach. Szczególnie „na topie” jest obecnie lampa stojąca z zielonym abażurem, która idealnie ożywia jasne przestrzenie i pięknie prezentuje się na przykład w drewnianych wnętrzach.

Zielona lampa podłogowa z abażurem Lampa stojąca zielona 

Lampa podłogowa z zielonym abażurem Zielona lampka

Z mody nie wychodzi również klasyczna lampa stojąca z czarnym abażurem, którą dopasować można niemalże do każdego koloru ścian. Czerń kojarzona jest głównie z elegancją, przez co wnętrze, w którym ustawimy lampę w takiej barwie nabierze nieco poważniejszego charakteru i dostojności. 

Lampa z czarnym abażurem Retro lampka podłogowa

W jakim stylu wybrać lampy stojące z abażurami?

Oświetlenie w stylu nowoczesnym króluje wśród wyborów konsumentów zatem jeśli zależy Ci na oryginalności postaw na lampę nawiązującą swoim stylem do przeszłości. Najlepszym wyborem będzie lampa stojąca z abażurem retro bądź z abażurem w stylu klasycznym. Uwagę warto zwrócić także na materiał z jakiego wykonana jest lampa.

Lampa retro z abażurem Lampka klasyczna z abażurem

 

Ładnym i przy tym ekologicznym wyborem będzie lampa podłogowa drewniana z abażurem reprezentująca często styl skandynawski. 

Drewniana lampa podłogowa Lampa z drewna

Podłogowa drewniana lampa Lampka podłogowa z drewna 

Przyjrzeć się szczególnie polecamy także takiemu artykułowi jak lampa stojąca z papierowym kloszem, która będzie bardzo delikatna, prosta i nieprzekombinowana.

Lampa z abażurem papierowym Podłogowa lampa papierowa

Papierowa lampa stojąca Lampa podłogowa papierowa

Lampa stojąca z kloszem – alternatywa dla lampy z abażurem!

Jeśli mimo długich poszukiwań idealnej lampy z abażurem nie możesz znaleźć „tej jedynej” warto zwrócić uwagę także na lampy stojące z kloszami, których zaletą jest na przykład to, że o wiele łatwiej zadbać o ich czystość.

Lampa podłogowa klasyczna Lampka z kloszem

Lampka klasyczna z kloszem Podłogowa lampa klasyczna z kloszem

Lampa podłogowa z dużym kloszem, a może lampa podłogowa z kloszem małym? Na rynku bez problemu znajdziesz obydwa warianty! Szczególnie chętnie wybierane są lampki z kloszami mlecznymi. My także je polecamy!

Retro lampa stojąca

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl