Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Nowoczesne okręgi LED Maxlight - stylowe lampy wiszące
Nowoczesne okręgi LED Maytoni - stylowe lampy wiszące

Energooszczędne lampy ze zintegrowanymi ledami to coraz częstszy wybór kupujących. Zupełnie nas to nie dziwi. Nie zużywają one bowiem zbyt wiele prądu, cechują się dużą trwałością, a przy tym niesamowicie wyglądają. Sprawdziliśmy, jakie najciekawsze lampy typu okręgi LED oferuje znana marka Maxlight. Spośród bogatej oferty wybraliśmy dla Was trzy topowe serie: Maxlight Queen, Maxlight Angel oraz Maxlight Prezzio. Przeczytajcie więcej o tych produktach i zobaczcie aranżacje oświetleniowe z nimi w roli głównej!

Okręgi LED najczęściej montowane są w domowych salonach oraz w eleganckich sklepach i biurach. Nieco rzadziej wybierane są jako oświetlenie sypialni czy dużego holu. Nic nas jednak nie ogranicza! To, gdzie założymy lampy Maxlight ze zintegrowanym LED zależy wyłącznie od naszych potrzeb i wyobraźni.

 

lampa sufitowa ring LED Maxlight Queen

 

Miedziana lampa sufitowa LED Maxlight Queen

Lampa wisząca Maxlight Queen składa się z 4 lśniących, miedzianych okręgów LED o różnej wielkości. Ich położenie można modyfikować za pomocą linek, na których są one zawieszone. W ten sposób łatwo uzyskuje się oświetlenie  o niepowtarzalnym kształcie, które mocno zwraca na siebie uwagę. Mimo, że największy z okręgów ma średnicę 80 cm (pozostałe 60 cm, 50 cm i 40 cm), nie przytłaczają one wnętrza. Wręcz przeciwnie - delikatnie, nastrojowo rozświetlają one pomieszczenia, dodając im elegancji.

 

lampa sufitowa ring LED Maxlight Angel

 

Białe okręgi LED Maxlight Angel

Lampa podwieszana Maxlight Angel to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają czystą biel. Trzy metalowe ringi, z których ona się składa, pomalowane są właśnie na ten kolor. Dopełnia je mleczne, akrylowe szkło, pod którym umieszczone są listwy LED. Okręgi można umieszczać równolegle względem siebie bądź asymetrycznie - położenie ustalamy za pomocą regulacji długości linek. Oświetlenie Angel dedykowane jest zwłaszcza wnętrzom skandynawskim, minimalistycznym i nowoczesnym. Dobrze odnajdzie się także jako stonowany dodatek w bogato urządzonych pomieszczeniach.

 

lampa sufitowa ring LED Maxlight Prezzio

 

Oświetlenie LED glamour Maxlight Prezzio

Ringi LED w najbardziej eleganckim wydaniu? To mogą być tylko lampy Maxlight Prezzio. Pojedynczy okrąg o średnicy 60 cm ozdobiony jest na brzegach przepięknymi, świetlistymi kryształami, które przytwierdzono do chromowanej, błyszczącej ramy. Gdy włącza się światło, diody LED jeszcze bardziej rozświetlają kryształowe elementy, dzięki czemu uzyskuje się wspaniałe, rozproszone refleksy świetlne. Maksymalna wysokość opisywanej lampy to 150 cm, jednak bardzo łatwo można ją skrócić na przewodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl