Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Czy widzieliście już nowy katalog lamp Holdbox na sezon 2020?
Czy widzieliście już nowy katalog lamp Holdbox na sezon 2020?

Marka Holdbox właśnie zaprezentowała swój najnowszy katalog oświetlenia LED. Znajdziemy w nim między innymi bardzo ciekawe lampy dekoracyjne LED, oświetlenie techniczne LED, a także komponenty do oświetlenia LED. Warto przy tym zaznaczyć, że Holdbox to firma przyjazna naturze, która aktywnie wspiera zwierzęta. Kupując więc jej nowoczesne lampy nie tylko zyskujemy piękny wystrój mieszkania czy biura, ale też mamy pozytywny wpływ na przyrodę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Holdbox na 2020 rok. Wejdź na stronę lajtit.pl/lampy_holdbox i poznaj najciekawsze oświetlenie tej polskiej marki.

Oprawy oświetleniowe LED od Holdbox

Nowy katalog to liczne lampy wiszące LED. Takie jak Holdbox Pulsano czy Holdbox Palermo. Świetnie będą one wyglądały gdy zamontujemy je w salonie, w biurze czy nad wyspą kuchenną. Nie brak tu też produktów takich jak lampy ścienne, w tym kinkiety świecące w jedną stronę, jak i kinkiety góra-dół. Dużą ciekawostką są płaskie kinkiety ścienne z linii Jesi Sun i Rodi Moon, które świecą po całym swoim okręgu.

Na dużą uwagę zasługują również stylowe lampy natynkowe zebrane w kilkanaście serii oświetleniowych. To zarówno lampy dekoracyjne, jak i oświetlenie techniczne takie jak niedrogie jarzeniówki Holdbox Kos. Kolejna kategoria obecna w katalogu Holdbox to lampy do wbudowania, przeznaczone zwłaszcza do pomieszczeń użyteczności publicznej i biur. Choć i w większych domach i mieszkaniach można z powodzeniem używać tych lamp. Do tego dochodzą jeszcze liczne szynoprzewody oraz niecodzienne oświetlenie specjalne odpowiadające na mniej typowe potrzeby oświetleniowe.

Lampy zewnętrzne i pozostałe oświetlenie Holdbox

Oświetlenie zewnętrzne przyda się wszędzie: przed biurem, w małym ogródku na działce czy w wielkim ogrodzie przy domu. Zwłaszcza, że marka Holdbox zapewnia naprawdę bardzo różne produkty z tej kategorii. Są to zarówno małe reflektory ogrodowe z kolorowymi filtrami, jak i wysokie latarnie do ogrodu. Ofertę Holdbox dopełniają żarówki LED z różnymi gwintami, świetlówki LED, profile LED, elastyczne taśmy LED, zasilacze LED napięciowe i prądoweoraz sterowanie LED.

Pobierz katalog oświetlenia Holdbox

Po kliknięciu w poniższy obrazek pobierzesz katalog lamp Holdbox 2020.

katalog lamp Holdbox 2020  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl