Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Nowy numer kontaktowy Lajtit.pl już jest!
Nowy numer kontaktowy Lajtit.pl już jest!

Jaki jest numer telefonu do sklepu z oświetleniem Lajtit.pl? Od kilku dni taki: 600 732 000. Specjalnie dla Was, naszych klientów, stworzyliśmy infolinię, dzięki której bardzo szybko i precyzyjnie załatwicie interesującą Was sprawę. Infolinia Lajtit.pl dostępna jest w godzinach pracy naszego biura i salonu sprzedaży.

Co nas zmotywowało do stworzenia tego specjalnego numeru? Przede wszystkim rosnąca ilość zamówień, które składacie w sklepie stacjonarnym i internetowym Lajtit. Chcemy Wam ułatwić cały proces związany z zakupami i jeszcze szybciej kierować do konkretnego konsultanta, który odpowie na pytania. Jakie konkretnie sprawy rozwiążecie dzięki kontaktowi poprzez infolinię?

 

kontakt z Lajtit

 

Jak działa infolinia Lajtit?

Telefon kontaktowy do sklepu oświetleniem w Łodzi to 600 732 000. Po jego wybraniu usłyszycie automatyczny komunikat (głos samego szefa!), który poprosi Was o wybranie sprawy, którą chcecie załatwić. Wciskając poniższe numery zostaniecie przekierowani do konsultanta specjalizującego się w danym zakresie.

  • sklep internetowy Lajtit.pl - 1
  • salon oświetlenia w Łodzi - 2
  • indywidualne wyceny oświetlenia - 3
  • dział marketingu - 4
  • kontakt w języku angielskim - 5

 

godziny pracy Lajtit

 

W jakich godzinach pracuje infolinia kontaktowa Lajtit?

Kontakt ze sklepem internetowym Lajtit.pl możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W tych samych ramach czasowych skorzystacie także z opcji wycen indywidualnych, kontaktu z działem marketingu i rozmowy z konsultantem anglojęzycznym.

Z kolei salon oświetlenia w Łodzi pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-14:00.

Przypominamy: telefon kontaktowy we wszystkich powyższych sprawach to 600 732 000.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl