Opinie o Nas

Twój koszyk

do zapłaty 0,00 zł
Obraz LED - wyjątkowe produkty od marki RL
Obraz LED - wyjątkowe produkty od marki RL

Kinkiety to lampy bardzo wielofunkcyjne. Z jednej strony w mniejszych wnętrzach (na przykład łazienkach, toaletach) mogą one pełnić rolę oświetlenia podstawowego. Jednak w sklepach znajdziemy także ich bardzo dekoracyjne wersje, takie jak obraz podświetlany. Jego światło jest słabsze, nieco przytłumione, przez co jest przyjemną, niemęczącą wzroku ozdobą pomieszczeń. A dodatkowo na kloszu mogą być naniesione tu bardzo piękne motywy, które jeszcze bardziej podnoszą poziom relaksu.

Jaki producent tworzy podświetlane obrazy? Jest to między innymi niemiecka marka RL. W jej ofercie znajdziemy między innymi cztery ich modele, o wiele mówiących nazwach ZEN, BRIDGE, MOUNTAIN i CLIPPER. Każdy z nich posiada wbudowany moduł LED z równomiernie rozłożonymi punktami świetlnymi, co gwarantuje wspaniały efekt końcowy na ścianie.

 

najlepsze świecące obrazy ledowe

 

Poniżej chcemy Wam bliżej opisać powyższe produkty. Są one bowiem tak zachwycające, że można je śmiało wieszać nie tylko w mieszkaniach, ale i w eleganckich biurach, restauracjach czy nawet wytwornych centrach SPA.

 

Kinkiet LED obraz RL ZEN R22140101

Pierwsza propozycja ma formę kwadratu o bokach 42 centymetry. Jej moc to 12 watt, a moc świecenia to spokojnie 1 100 lumenów. Wytwarzane światło jest ciepłe, uspokajające. Aby lampa działała prawidłowo, należy ją podłączyć do kontaktu, a następnie skorzystać ze znajdującego się na kablu włącznika. Co do samego motywu, którym został ozdobiony ten podświetlany obraz, są to wzory kojarzone mocno z buddyzmem ZEN: kwiat, opływowe, małe kamienie oraz spokojna woda.

 

obraz z podświetleniem RL ZEN

 

Świecący obraz RL BRIDGE R22140201

Konstrukcyjnie ten model jest identyczny jak wersja ZEN. Identyczne są też materiały użyte do jego produkcji, czyli metal i tworzywo sztuczne, oraz klasa szczelności IP20. Z racji takiej odporności nie wieszajmy produktu blisko źródeł wody (wanny czy prysznica). Wzór naniesiony na klosz z tworzywa to pejzaż, którego główną częścią jest duży most przypominający najsłynniejsze amerykańskie konstrukcje. W tle znajdują się natomiast zabudowania dużej, nowoczesnej dzielnicy pełnej zróżnicowanych wieżowców. 

 

obrazek z podświetleniem LED RL Bridge

 

Obrazy podświetlane LED RL MOUNTAIN R22140301

To propozycja dla wszystkich tych, którzy są zakochani w górskich szczytach. Jeśli akurat nie możesz ich odwiedzić, lampa Mountain z pewnością poprawi Ci nastrój. Należy ona do tej samej serii co artykuły opisane wyżej, a więc jej dane techniczne są z nimi identyczne. W centrum grafiki znajduje się tu wysoki szczyt, obok którego widzimy fragmenty dwóch mniejszych wzgórz. Przed górami zobaczymy natomiast przepiękne jezioro o równej tafli. Dopełnieniem pejzażu jest cudowne, wschodzące słońce.

 

obraz świecący RL Mountain

 

Świecące obrazy RL CLIPPER R22149101 

Podsumowaniem dzisiejszego przeglądu niech będzie kinkiet obraz o podłużnym, prostokątnym kształcie. Jego wymiary to 42 x 62 centymetry, moc 16 watt, moc świecenia 1 400 lumenów, a barwa światła to ciepłe 3 000 Kelwinów. Większą część kompozycji na tym obrazku zajmuje kliper, czyli nadzwyczaj szybki, rejowy żaglowiec. Wykorzystywany był on zwłaszcza w wieku XIX. Przewożono nim różnorodne towary, na przykład owoce i herbatę.

 

pejzaż z podświetleniem LED RL Clipper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl